Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy nem fog...

Lehetséges, hogy nem fog megjönni a pink panda rendelésem?

Figyelt kérdés

Péntek délután rendeltem pár terméket a pink panda oldalról. És utána a rendelés végén azt írta ki hogy rendelés le adva. De viszont nem kaptam semmi vissza igazoló emailt.. És be szeretnék jelentkezni a pink pandaba a profilomba hogy nyomon tudjam esetleg követni hogy most akkor mi van. Nem tudok be lépni azt írja ki hogy hibás jelszó vagy felhasználó név.. Pedig mindent helyesen írtam.. Rá mentem hogy elfelejtett jelszó és beírtam az email címemet de napok óta nem jön semmi email cím a jelszó miatt sem.

Szerintetek így megfog jönni amit rendeltem?

Előre is köszönöm az értelmes valaszokat❤️


2020. ápr. 5. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is volt már hasonló.

Nem bíztam abban hogy még fog jönni a rendelés és leadtam meg 1x.

(utólag jött értesitesem e-mailben arról hogy okes mind a kettő rendelés de az egyiket lemondtam egy üzenettel)

. Szerintem add le te is meg 1x ha meg 2x jönne a rendelés csak az egyiket vedd át.

2020. ápr. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ❤️ és hány nap hogy meg jöjjön? Péntek délután rendeltem 😊
2020. ápr. 6. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!