Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem vagyok...

Mit csináljak ha nem vagyok magammal meg elégedve?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyának érzem magam.Kevés az önbizalmam.Nem szoktam sminkelni magam.De úgy érzem hogy semmi nem áll jól nekem pl haj viselet.Az arcom se szép.Nagyon zsíros és pattanásos.Elegem van abból ahogy kinézek. /L
2020. ápr. 5. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp az az első, hogy ami zavar, azt rendbe tenni. Milyen az arcápolási rutinod? Megfelelő termékek szinte csodát tudnak tenni.


Hajból is, olyan nem létezik, hogy semmi sem áll jól. Milyen az arcformád?

2020. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Változtatni kell az új dolgok jók.
2020. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

ugyanez a problémám nekem is...de most találtam egy nagyon jó mitesszer eltávolitó 2 az 1ben arcmaszk,arcmosót ami nagyon sokat segít a bőrömnek nem zsíros és nem jön ki rengeteg patti


hajadra használj hajápolót jó nagy fejű hajkefét amivel nagyon puhára tudod fésülni a hajad


sminkelni

alapozó korrektor nagyon kevés szinadás a szemöldöködnek szempillaspirál és egy sima labello

és máris egy gyönyörű fiatal lány lesz a tükörből visszaverődve ami TE vagy

2020. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt jó lenne ha tudnál reális visszajelzést kapni valahonnan. Te nagyon csúnyának látod magad, az anyukád valószínűleg a legszebbnek, az igazság esélyesen a kettő között van. Lehet hogy egyáltalán nem vagy annyira csúnya mint gondolod.

Aztán ha nem tetszik a külsőd, azon lehet változtatni. Az arcbőröddel lehet hogy érdemes lenne felkeresni egy bőrgyógyászt, de még az is lehet hogy ha utánaolvasgatsz picit és veszel egy arclemosót, hidratálót meg valami szérumot az is javít a dolgon.

Ha nem szereted a hajad, vágasd le. Olyan nincs hogy semmilyen haj nem áll jól, ezt azok szokták mondani akik nincsenek tisztában a saját hajtípusukkal, és az összes frizura amit eddig kipróbáltak nem az ő hajukra volt kitalálva. Bevihetek én a fodrászhoz egy képet mindenféle hullámos, szélfújta, szexin kócos frizuráról, be is tudja nekem úgy lőni, de az első hajmosásnal csalódni fogok, mert a saját szögegyenes hajam nem tud szexin kócos lenni - két állapota van, a rendezett és a madárfészek. Lehet hogy valami tök újban kell gondolkodni, ha a hosszú hajadnak nincs tartása, levágatni egészen rövidre, ha túl sok van és bozontos ritkítani, aláborotválni, vagy máshogy mosni, hátha igazából göndör lenne.

Sminkelni nem muszáj, ha nem akarsz, anélkül is lehetsz nagyon szép. De ha akarsz írj nyugodtan, segítek merre indulj el.

2020. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tipikus tini dolgok... Majd kinövöd.
2020. ápr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd, annyi a lényeg hogy egészséges legyél, a többi nem számít. Ha amúgy "normális" és nyitott vagy akkor a srácokat nem zavarja az ilyesmi.
2020. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem hogy ezt csak úgy ki lehet nőni. Ne haragudjatok előző válaszolók akik ezt írták de ez tipikisan azokbak az embereknek a hozzáállása akik várják hogy az ölükbe pottyan minden és nem tesznek semmit. Ha van egy problémád meg kell oldani. Erőfeszítés nélkül nem lesz változás.


Én is évekig vártam hogy majd elmúlik de nem jó technika. Az önbizalomról nem tudok bővebben nyilatkozni, azt lelki úton kell fejleszteni elsősorban, de ha megváltoztatod a külsődön azt ami nem tetszik valószínűleg jót fog tenni. Pl az arcápolásról leírhatnád hogy mit használsz most, miket próbáltál, voltál-e bőrgyógyásznál.


Elmehetnél fodrászhoz, nem baj ha konkrét elképzelés nélkül, egy jó(!) fodrász tanácsot is ad ha kéred, hogy milyen haj állna jól.


El lehet kezdeni edzeni hogy jobban álljanak rajtad a ruháid. Ha nem tetszenek a ruhájd lassan apránként lecserélni a ruhatárad. Tanácsot kèrni egy barátnőtől akinek jó érzéke van hozzá hogy mit viselj. Olyan cuccokat összevásárolni amiben jól érzed magad. Kipróbálni ékszereket. Sminket ha tetszik. Ha nem tetszik nem kell erőltetni. Meg persze akkor se ha nagyon fiatal vagy. A lényeg az hogy nem várni kell a sült galambot meg a szőke herceget és álomba sírni magad hogy jajjde csùnya vagyok, hanem különböző eszközökkel kihozni magadból a szebbik formádat mert mindenkinek van olyan.

Ne felejtsd el hogy csúnya ember nincs, csak ápolatlan/ízléstelen.

A legjobb az lenne ha nem másokhoz (főleg nem hírességekhez) hasonlítanád magad, hanem elképzelnéd mondjuk az 1 évvel későbbi önmagadat és ezt tekintenéd példaképnek. Ha szeretnél küldhetsz képet privàtban, hátha tudok konkrétabb tanácsot is adni.

Egyébként amióta itthon ülök rajtam is túlcsattan ez az érzés mert mindig itthoni ruhában nem túl csinosan vagyok... lehet hogy neked is csak ennyi a problémád.

jajj, majdnem elfelejtettdm a legfontosabbat: Húzd ki magad, és MOSOLYOGJ mert gyönyörű vagy!

2020. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!