Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellbimbó piercinget szeretnék...

Mellbimbó piercinget szeretnék szuratni, mire készüljek fel?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy mi a menete,illetve,hogy mennyire fáj?Jó,hülye kérdés mert mindenkinek más a fájdalom küszöbe,de nekem van egy septumom,meg egy helixem,ezek közül a helix fájt jobban szerintem...de inkább az a része mikor az ékszer bekerült,a szúrás különösebben nem.

Meg nem tudom,hogy normális-e,de nekem érzéketlen a bimbóm xd,mármint ha így tépegetem,meg nyomogatom erősen,csavargatom nem fáj,csak nagyon kicsit kellemetlen,de szúrás nyilván más.

Akinek van tapasztalata,az írjon nyugodtan!



2020. ápr. 6. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem simán kibírható, legalábbis én háromszor túléltem. Nekem eddig az industrial fájt a legjobban. A septum, vagy helix alig érezhető. Inkább csak a gyógyulásuk macera.

Máshogy fáj, mint a te ékszereid. Ápolásra oda kell figyelni és ne rántsd meg. Ha egyszer szépen begyógyul nagyon jól fogja bírni a továbbiakat is.

2020. ápr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Három mellbimbó? 🤔
2020. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem nem volt vészes egyáltalán. Hamar kész, megnézitek, hova szúrja, lidokain spray, aztán átszúrja pillanatok alatt, beteszi az ékszert és annyi. Nekem utána 1-2 hétig fájt kicsit, de hamar megszoktam, hogy zuhanyzásnál a luffával elkerüljem pl. (már 2 éve nincs bent, de még mindig ösztönösen elkerülöm azt a területet) vagy öltözködéskor biztos ne akadjon be.

Szóval 1-2 hétig fájt, hamar begyógyult, legrosszabb talán akkor volt, mikor hidegben kicsit megkeményedtek a mellbimbóim és a friss ékszerrel bent az elég kellemetlen volt.


Én nagyon szerettem amúgy, első pár napban nekem kényelmesebb volt feszesebb, szorosabb melltartót hordanom úgy nem volt annyira érzékeny.

2020. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lidocain sprayt mindenhol használnak? Vagy ez a piercingestől függ?
2020. ápr. 7. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem használtak lidocaint. Fájt is a szúrás, mint a rosseb! Van helixem is, annál sokkal fájdalmasabb volt, pedig alapból nekem is nagyon érzéketlen a bimbóm. De hál istennek a szúrás csak rövid ideig tart. Utána pár napig érzékeny volt a súrlódásra, mozgásra. Emlékszem, nem volt rajtam melltartó hazafele menet, és minden lépésnél fájt egy kicsit. De ez is elmúlik viszonylag gyorsan, és a gyógyulás nagy részében már nem is veszi észre az ember. Viszont nem mindenkinek ilyen fájdalmas, van, akinek meg se kottyan.
2020. ápr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most csináltattam meg a sajátomat, alig másfél hónapja. Nálam nem használtak lidocaint, mégsem mondanám azt, hogy fájt. Az elsőt meg sem éreztem, a második enyhén kellemetlen volt, de simán kibírható. Én is hasonlóan voltam vele: hiába nyomogattam/csavartam meg a mellbimbóm, nekem sem volt különösebben érzékeny és ez most sincs másképp, hogy benne van az ékszer. A szúrás utáni 12 óra kicsit tré volt, de utána teljesen elfelejtettem, hogy ott van. Szerintem jobban rástresszel az ember, mint amennyire valójában kéne:)
2020. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) 6os te hol szúrattad?
2020. ápr. 13. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:

6os vagyok, bocsi nem néztem a kérdést:/

Ha még releváns a kérdés: Érden, Budai út 11

2020. jún. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!