Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismeritek a Gate shop oldalt?

Ismeritek a Gate shop oldalt?

Figyelt kérdés

Nemrég akadtam erre az oldalra és van néhány termék, ami tetszene, viszont nem tudom mennyire megbízható, illetve sok véleményt nem találtam róla.

Itt a honlap: [link]


Esetleg van itt valaki, aki rendelt már innen? Ha igen, megosztaná velem a tapasztalatait?


Köszi! :)



2020. ápr. 8. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már rendeltem egyszer, sőt most is van egy csomag amit várok és még biztosan lesz egy rendelésem (most azért nem tudtam megrendelni mert nem volt a méretembe, de kelleni fog).

A tapasztalatom többnyire pozitív. Vigyázz a méretezéssel, jobb ha előre leméred magad és az alapján használod az ottani mérettáblázatot.

Minőséget sokat ne várj, de ez az árban is meglátszik. Ettől függetlenül hordható minden termékük. Ha kérdésed van, nyugodtan írj :)

2020. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm a válaszod, sokat segítettél! :)
2020. ápr. 9. 19:08
 3/5 anonim válasza:
100%

Én utánvéttel rendeltem tőlük.


Véletlen találtam az oldalra, gondoltam kipróbálom.



Pozitívan csalódtam benne😊


A ruhàk mind olyanok mint a képeken, és az anyaguk sem rossz.


Szerintem egész jó minőség, bár még nem hordtam, csak próbáltam őket.



Szerintem simán van egy H&M vagy Bershka minőség.

2020. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, időközben én is rendeltem vegyesen (nyári trikó, póló, téli fölsők) és magam is meglepődtem.


Szerintem is elég jó minőségűek főleg az árukhoz képest, minden ugyanaz volt egy kivétellel, mint a képeken, annál az egynél is csak élénkebb volt a szín, mint gondoltam.

A méretek jól el vannak találva, én vegyesen S vagy XS méreteket hordok, mindegyik stimmelt egy kivétellel, abból XS kellett volna, de ígyis imádom :)


És amin külön meglepődtem, hogy nagyon szépen összehajtva, külön elcsomagolva voltak a ruhák. Azaz nem voltak összegyűrve.


Ezt azért is írom, hátha valakinek még tud segíteni. Már a második csomagom várom és érkezik meg holnap :)

2020. ápr. 28. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem veszem át a csomagot, akkor a szállítási költséget elkérik utána?
2022. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!