Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok nektek milyen köröm...

Srácok nektek milyen köröm tetszik egy lányon?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt a hosszát, színét, esetleg alakját és a saját természetes körmön kívül. Tetszik nektek mondjuk a vörös köröm vagy a visszafogottabb? Stb stb

2020. ápr. 12. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha lehet akkor csak a természetes, de egyébként ha már van akkor is csak visszafogottabb színekben. És lehetőleg csak néhány milliméterrel nyúljon túl a sajáton.
2020. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Csakis és kizárólag a saját, természetes, és 2-3 mm-nél nem nagyobb!
2020. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, hogy nőként írok, de sok pasinak vagy a természetes tetszik, vagy egyáltalán nem is érdekli, hogy egyáltalán milyen a körmöd.
2020. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató mert nekem is a rövid, nude és visszafogott színűek tetszenek.
2020. ápr. 12. 17:57
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Természetes, rövid, vagy test színű még elmegy
2020. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Én is lányként írok: a barátom például a természetest szereti, vagy az egyszinűeket, de rövideket. Kérdeztem mit gondol ő meg férfitársai a műkörömről, és azt mondta semmilyen mennyiségben nem tolerálná.
2020. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Érdemes tudni, hogy a fiúk/férfiak pont leszarják ezt a körömmániát, vagy éppen pont gusztusztalannak is tartják, szóval ez csak a ti szórakozásotok.
2020. ápr. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Nincs véleményem, őszintén egyáltalán nem érdekel. A hosszú műköröm kicsit sem tetszik, de ilyeneket hogy "kizáró ok" nem mondanék mert teljesen jelentéktelennek tartom. A színéről sincs véleményem, természetes\kék\piros\szivárvány, érdekel is engem. Arról most hallok először hogy az alakja is számít. 29f
2020. ápr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

Sosem érdekelt egy nő körme.

Felesleges felhajtás egy értelmetlen és haszontalan heppért.


F/43

2020. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
38%

Érdekes hogy minden férfi azt mondja hogy teljesen természetesen szereti a nőket, de amikor van rajtuk egy kis testszőrzet az már undorító. Az én barátnőmnek hosszú, színes körme van és egyáltalán nem zavar, sőt néha még tetszik is, ráadásul nem a tulajdonom hogy megmondjam neki hogy nem lehet olyan körme amit ő választ és szeret, kicsit gondolkozni kéne fiúk. :)

18/F

2020. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!