Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Poly gel körömépítő, Milyen...

Poly gel körömépítő, Milyen koromlakk/géllak kell a POLY GEL alá és felső réteghez?

Figyelt kérdés

Help aki hasznalt mar ilyet. Vettem poly gelt, de ugy latom kell hozza valami “base nail polish” es felso retegre is valamilyen koromlakk. Na most alá géllak kell? Es felso retegnek? Rendes koromlakk? Vagy a felso reteg lehet gellakk is? (Ha lehet gellakk az megszarad led lampa alatt?

Es meg egy kerdes, a poly gel eligazotasahoz a mukormon, kell koromlak lemoso vagy viz vagy alkohol az igazgatashoz? Ma olyan videot lattam hogy a lany alkoholba martja az ecsetet es ugy igazgatja a gelt.



2020. ápr. 20. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokat segítene, ha megírnád milyen márka amit vettél.


Pl a Crystalos alá nem kell alapzselé és a tetejére bármi mehet, ami zselére vagy géllakkra is.

2020. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
húbmeg. még sufnikörmösként is felvilágosultabb vagyok, kezdd elölről és használd a google-t :D
2020. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ala: alkohol. BolyhozAs,ortalanitas. Poligel. Megreszeled bufferral . Portalanitod. Fenyzsele sotet koromhoz ,h ne legyen kekes a szine!!
2020. ápr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!