Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Stradivarius visszaküldés.2...

Stradivarius visszaküldés.2 hete próbálok visszaküldeni egy csomagot. Semmilyen felületen sem találok egyértelmű utasításokat. Már egyszer visszaküldtem arra a címre ahonnan jött, de ők is visszaküldték. Hogyan és hova kellene visszaküldenem?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 15:33
 1/3 anonim válasza:

" A megrendelt termékek bármelyik magyarországi Stradivarius üzletbe visszavihetőek 30 napon belül. A nyugtát emailben a megrendeléshez csatolják, vagy letölthetjük természetesen weboldalról/applikáción keresztül. Ez azért is tök jó, mert ezt mindig elő tudjuk keresni, és nem kell őrizgetnünk, mint más nyugtát. Online visszáru esetében amúgy bőven elég ha csak az appot megnyitjuk és megadjuk a rendelésszámot, vagy a QR kódot beolvassuk. Ezt követően pár nap múlva visszautalják a bankszámlánkra a pénzt. "


[link]


A Google a Te barátod is, 10 másodperc kellett ennek a linknek a megtalálásához :)

2020. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig én is eljutottam, ezt az oldalt is megtaláltam, de nincs az aplikáción online visszaküldési lehetőség jelenleg (se cím, se telefonszám).
2020. máj. 2. 09:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt sajnos nincs ilyen visszaküldési lehetőség.Vagy visszaviszed a boltba,vagy elküldöd.De a vásárlástól 30 nap áll rendelkezésedre,nem pedig a kézhezvételtől.
2022. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!