Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva múlik el a...

Mennyi idő múlva múlik el a fájdalom bimbó piercingnél?

Figyelt kérdés

Tegnap szúrattam. Nagyon nagyon fáj még, nyilván hiszen nagyon friss..:D De nagyjából mennyi ideig lesz ilyen nagyon elviselhetetlen? Kb semmit nem tudok csinálni, a mosott ruhákat nem tudtam kiteregetni, mert ahogy emelem a kezem, érződik, és iszonyatosan fáj. A piercer azt mondta, hogy ez normális. Ápolom, jó sportmelltartót hordok stb..🙂

Köszi a válaszokat!

20L



2020. máj. 1. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Szia. Szerintem kb. 72 óráig fájni fog utána jobb lesz. Amit tudsz csinálni hogy fagyasztott zöldborsót mármint az egész zacskot rarakod és jegeled. Attól tutti nem fog begyulladni. Az erősen enyhíti a fájdalmat. Én októberben megyek szuratni mindkét mellbimbóm. Először körbe tetováltattam. Az nem rég készült el. Egyenes szárú ékszert raktak neked bele vagy karikát? Mennyibe került? Mindkettőt kiszurattad vagy csak az egyiket? Hol csináltàk? Mennyibe került?
2020. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ahh szupi vagy köszi a választ!🙂

Elég "speciális" eset vagyok, mert nekem sajnos a mellbimbóim belfelé fordulnak. Így nem pontosan a bimbóba tudta szúrni a piercer, hanem a bimbó udvarba. Mind a kettőt szúrta, és előtte jegelt, hogy kevésbé fájjon. A jobb oldalit csinálta először na akkor csillagokat láttam nagyon fájt, bár nekem alapból iszonyat alacsony a fájdalomtűrésem... A bal az elment egynek maradjunk annyiban..><

Én Kaposvári vagyok, itt csináltattam, a kettőt együtt titán patkó ékszerrel és egy 200 ml-s utókezelővel kereken 10000 Ft volt.🙂

2020. máj. 1. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!