Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék porcelán körmöket,...

Nikoláj Gyeprefos kérdése:

Szeretnék porcelán körmöket, viszont egyik ismerősöm elijesztett tőle. Írnátok tapasztalatokat? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval azt mondta, hogy a porcelán körmök veszélyesek ugyanis ha beakad valahová vagy bármely okból letörik/szakad tuti viszi a saját körmös is magával, mivel nem rugalmas anyag és sokkal jobban tapad a saját körömhöz.

Ez valós lehet?



2020. máj. 8. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem veszélyebb
2020. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt porcelán körmöm, de egyik sem tört le sose, pedig nem kíméltem őket. Az igaz, hogyha mégis megtörtént volna vitte volna a saját körmöm egy részét is (ezt a körmösöm mondta, hogy ezért ne próbáljam magamnak leszedni a vírus helyzet alatt), de nagyon nehéz letörni, ha csak nem feszegeti az ember.
2020. máj. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy jól megépített zselé is tudja vinni a körmöt, ha épp úgy törik le! De semmivel nem veszélyesebb a porcelán és sem a zselé, sem a porcelán nem törik könnyen, ha jól van megépítve, még ütés hatására sem. 😊
2020. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik leviheti sajáttal, ahogy írták. Viszont nekem tip-es porcim volt egyszer (modellként) és sokkal nehezebb volt, súlyra. Érzékenyebb volt, mikor már lenőtt kissé. Addig tip nélkül volt készítve, és akkor nem éreztem semmi érzékenységet, fájdalmat. De ezt betudom annak, hogy eleve nem voltak erős saját körmeim, és így terhelődtek.
2020. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem porcelán van évek óta törtem már le párszor extrém módon is de sose jött vele a sajatom. A zsele is ugyanugy le tud törni.
2020. jún. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!