Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Balerina vagy coffin köröm?

Balerina vagy coffin köröm?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kérdésem, hogy mi a különbség a kettő között?

A körmösöm nem dolgozik jelenleg, a sógornője tudott elvállalni, aki egy beképzelt plázacica, majd a fejemhez vágta, hogy milyen lemaradott vagyok, a balerina forma (azt kértem) már kiment a divatból, az új trend a coffin. Látszatra nem sok minden tűnik fel, ugyanúgy szűkített kocka, mint a balerina volt...



#műköröm #balerina #Körömformák
2020. máj. 14. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez alapján a balerina kicsit ívesebb, a coffin full szögletes.

2020. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi különbség nincs közte, angol nyelvterületen évekkel ezelőtt már coffinként emlegették, valamiért itthon inkább balerinaként vonult be a köztudatba, biztos mert az csajosabban hangzik. De jó tudni, hogy most az új trend az eredeti nevén emlegetni :D
2020. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából ezért nem értettem én...szakmailag nem tudok hozzászólni, de nem hozzáértőként azt látom, hogy szűkített kocka ígyis-úgyis. Volt már amikor szóltam a körmösömnek, hogy reszelje keskenyebbre, én azt hittem, hogy a szűkített kocka az szűkített kocka, a szűkítés pedig a vendég kérése alapján van, amit tud hordani, nem tudtam, hogy lenne külön neve, hogy így coffin, úgy balerina. 😁
2020. máj. 14. 14:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Már csak azt nem értem, hogy mk van akkor a Marilyn körömformával? Hiszen az is szűkített kocka...😁
2020. máj. 14. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten állatkertje! Legyünk őszinték.
2020. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5!

Ez most hogy jött ide vagy mire is írod egész pontosan?!

2020. máj. 17. 09:04
 7/8 anonim válasza:
0%
barna
2020. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7, ez egy kielégítő válasz volt... 😂
2020. máj. 26. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!