Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miben változtak a tisztálkodás...

Deák Dominik 2020 kérdése:

Miben változtak a tisztálkodási szokásaid, ha a járvány miatt otthonról dolgozol?

Figyelt kérdés

Az már közismert, hogy mindenki nullásra vágatta a haját és abbahagyta a borotválkozást, de kísérleteztek mással is?


Pl. sokan esküsznek arra, hogy a hajmosás inkább káros és idővel beáll a hajad normális állagúra magától.


Vagy én pl. teljesen felhagytam a deók használatával. Van egy kis szagom, de úgyse megyek emberek közé.


Szóval a higiéniát leszámítva, miben változtattatok és mik a tapasztalatok?



2020. máj. 20. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy csináltam mindent. Nem leszek igénytelen azért, mert más nem lát. Mint ahogy máskor sem azért vagyok ápolt, mert mások mit szólnak, hanem ez magammal szemben igényesség. Vagyis inkább ez az alap.

Szakállam nincs, mert nő vagyok. A hajamat simán be tudom festeni, le tudom vágni. A körmömet is rendben tudom tartani saját magam. Műszempilla, műköröm, műhaj nincs.

2020. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Heti 3 helyett csak kétszer mosok hajat illetve nem viselek semmi sminket.
2020. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Ritkábban mosok hajat. Korona előtt sűrűn jártam edzeni (heti 4), és ha megizzadtam volt, hogy muszáj voltam akár naponta vagy kétnaponta hajat mosni. Most nem járok edzeni, az itthoni edzéstől nem izzadok annyira, így a hajmosás is csúszik.
2020. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ritkábban mosok hajat, mivel itthon nem annyira koszolódik (most nem járok fel Pestre az ottani levegőbe) és nem is annyira izzadom össze.

A sminkelést kihagyom, ezzel együtt a sminklemosást is.

Más nem változott.

2020. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kevesebbet vasalom a hajamat, mert többet van összefogva. Kevesebbet sminkelek is. De tisztálkodási szokásom egyáltalán nem változott. Nem is tudnék úgy dolgozni, hogy érzem, hogy van egy kis szagom.
2020. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak napi 1x zuhanyzom 2 helyett, hajat ugyan úgy 2naponta mosnom kell mert szeborreás a fejbőröm. Mondjuk formazni nem szoktam itthon a hajam. A karomat azóta nem szőrtelenítem, a többi helyet igen. És több időm van az arcápolásra is, nem hagyok ki lépéseket. Plusz mivel nem jarok ki így testre is hasznalok hámlasztót. De kb ennyi.
2020. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy tisztálkodok, csak a szépségápolás marad el. Pl a hajamat nem lövöm be minden nap, nem sminkelek.
2020. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!