Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya az Ady...

Szerintetek csúnya az Ady Endre féle szem?

Figyelt kérdés

Olyansmi a szemem alakja, mint Adynak. Összhatásban nagy, kidüledeződő, de nem guvadt, mert az arcom is úgy jön, vagy nem is tudom.

Ha a fiumei úti sírkertbe járok, akkor is szoktam nézni, hogy az Ady sírján lévő szobron a költő arca, szeme hasonlít az enyémhez.

Szerintetek csúnya ez a típusú szempár?


(lány vagyok, zöld szemmel)


2020. máj. 24. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
elég ijesztő
2020. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Biztos hogy nem csúnya, nagyszemű lányok között is van szép (Amanda Seyfried, Mila Kunis), ha szemceruzával kihúzod azzal optikailag összehúzod a szemedet, a tusvonal nyújtja a tekinteted. Idővel magad is rá fogsz jönni hogyan emeld ki ami szép és palástold ami nem annyira előnyös. Ne tartsd magad semmiképpen se csúnyának!
2020. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép,amúgy nem kell elrejtened.A régebbi kiszemeltemnek is olyan szeme volt.Nekem tetszik :D
2020. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nagyon nem szép. De ha szép az arcod, akkor az összhatás lehet hogy jó.
2020. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem Ady kinézetét.

Nekem mindig Brendan Fraser jut eszembe róla, de ahogy megnéztem most, pont a szemük az egyik különbség 😃 Brendan-nek normális szemei vannak méretre.


Amúgy a nagy szemek mindig jó pont általában az embereknél. A szemek, és a jó szemkontaktus a bizalmat hiteti el a beszélgetőpartnerekkel. Ezt nagyobb szemekkel könnyebb elérni.


Olyan ez, mint egy mosolyra álló száj. Szimpatikusnak, vidámnak hiszik az ilyen embereket, pedig általában semmit nem csinálnak, csak így áll a szájuk, mikor elengedik az izmaikat 😃


Szóval neked bizalomgerjesztő szemeid vannak. Hashnáld ki!

2020. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!