Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék azért, hogy...

Mit tehetnék azért, hogy ápolt és csinos legyek?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam elég ápoltnak és csinosnak, holott szerintem elég sok időt és pénzt áldozok a külsőmre. Profi arcápolási rutinom van, sajnos nem lesz soha hibátlan bőröm, mert hormonproblémáim vannak. Enyhén sminkelek (korrektor, alapozó, pirosító, tusvonal, szempillaspirál), a hajamat 2 naponta mosom, balzsamozom, szőrteleníteni hetente szoktam.

Természetesen bőrradírt és testápolót is gyakran használok, a körmeimre figyelek, körmöshöz is járok. Az alakom nem jó, hiába edzek, attól mellem nem lesz, és hatalmas, izmos combjaim vannak. Ezen nem tudok változtatni.

Az öltözködési stílusom kicsit szokatlan, de nem szakadt vagy unalmas, általában fekete, fehér, bézs, barna, szürke és olajzöld ruhákat hordok (+farmer), sokszor van rajtam szoknya, és lapos talpú cipő.

Havonta biztos, hogy 25ezer forint felett költök a megjelenésemre, szóval egyszerűen nem értem miért tűnök nőietlennek és slamposnak.


Adjatok ötleteket, hogy mit csináljak még, akármit, amitől kicsit szebb lehetek vagy annak érezhetem magam :( Nem akarok plázacica lenni, vagy tűsarkúban járni, inkább az ápoltságon lenne a hangsúly.


23/l


2020. máj. 26. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Pszichológus.
2020. máj. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyyűjts rá pénzt és menj el egy jobb hírű stylisthoz, majd az segiteni fog
2020. máj. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj más színeket. Amit leírtál elég egyhangúnak hat...meg miért csak lapos talpú :)
2020. máj. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Turkálóban óccó a ruha. Ez azért jó, mert bátrabban próbálgathatod magadat a stílusok között. Kereshetsz egy-egy merészebb darabot,amivel feszegetheted a határaidat.


A lényeg az, hogy megtaláld a hozzádillő stílust. Ami tetszik neked, kényelmes, önmagadnak érzed benne magad, és jó esetben még külső szemlélőknek is tetszetősebb.


Ugyanez igaz a sminkelésre, hajviseletre, stb...


Szóval a stílusod alapvetően a te belső személyiségedet fogja megjeleníteni. Ezt kell összehozni azzal, hogy mások is csinosnak lássanak.

2020. máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a leirtak alapjan te mar eleg "apolt es csinos" vagy. Azt meg hiaba javasolnank, hogy csinalj ezt meg azt, attol onbizalmad meg nem lesz.
2020. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Első vagyok, nem gonoszságból írtam a pszichológust, szerintem bármit csinálhatsz, nem leszel elégedett.
2020. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Valószínűleg a ruháimmal/stílusommal van baj, meg az önértékelésemmel, fura volt visszaolvasni, amiket írtam.

Első, pszichológushoz járok, de igazad van, nem leszek elégedett.

2020. máj. 26. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves korom után jöttem rá arra, mi áll jól nekem. Addig valahogy mintha az anyám ízlése szerint öltözködtem volna. Ő szereti a pasztellt, nekem nem áll jól, és ez sokáig fel sem tűnt. Volt egy homok színű kardigánom, amit ő vett, sokáig hordtam, mert kényelmes volt, de évekkel később esett le, ez a szín nekem nem is áll jól. Bár az is igaz, én huszonévesen nem gondolkoztam el ilyen mélységben az öltözködésen, de ugye a kétezres évek elején nem is volt instagram, nem voltak vloggerek a youtube-on, szóval a divatról, stílusról nem tolták az arcunkba a tutit úton útfélen. Amúgy valószínűleg az instagram meg a youtube miatt érzed kevesebbnek magad, mert ott tökéletes műnők vannak Kardashian arccal. Sok a műnő tetovált szemöldökkel, műszempillával, műmosolyos szelfi arccal. És emiatt lehet olyan érzésed, hogy te nem vagy csinos.
2020. jún. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!