Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sunx5 plus és Sunone műkörmös...

Sunx5 plus és Sunone műkörmös uv/led lámpákról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A kettő között gondolkodom, hogy megvásároljam valamelyiket.

Mi a véleményetek róla, akik már használták? Sokaknak szalonban is ez a lámpa van úgy tudom.

Magyarországon is meg lehet vásárolni, de Emagon 14.000 Alin ugyanez 5000 Ft kb.

Szerintetek hol éri meg jobban?

Ti milyen körmös termékeket rendeltetek már AliExpressről?


Köszönöm a segítőkész válaszokat!



2020. máj. 27. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Sun lámpák jók. Én aliról rendeltem, de ugyanazt megkapod itthon is csak jóval drágábban, ahogy te is írtad.


Igazából az a kérdés, hogy most kell-e vagy ráér 1-2 hónap múlva.

2020. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mivel nekem ráér, így én is Aliról fogom rendelni, viszont nevetséges, mennyivel drágábban adják itthon.

Köszi, hogy írtál véleményt😊

2020. máj. 27. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó. Az alis sunone lámpám. Már több, mint 3 éves, és semmi baja
2020. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De szuper! Örülök, hogy ilyen baráti áron lehet találni jó lámpát
2020. máj. 27. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Én a barátnőm és tapasztalatát tudom leírni. Ő rendelt aliról, a tetején, ahol a gombok vannak, össze volt törve. Gondolta, melléfogott. Az ő unokatesója is körmös, nemrég rendelt neki is névnapjára, teli volt karcolással, meg nem lehetett mondani, hogy az új és nem pedig használt állapotban volt...

Egyébként sem értem, miért éri meg műszaki dolgokat rendelni ilyen oldalról, ahol még csak garanciát sem adnak. Ha meg gond van vele és esetleg kuka, akkor megint venni egy újat. De ez csak az én véleményem.

2020. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy elmondtátok a véleményeiteket!

5/5 igen, van benne igazság, amit mondasz, viszont ha sok visszajelzés alapján jó értékelések vannak, csatolnak képet a lámpáról, amit megkaptak és minden okés vele talán egy próbát megér.

De igen, én is tartok ettől egy picit, viszont sajnálok ugyanazért a lámpáért +10 ezret kiadni.

2020. máj. 28. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!