Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha mindig...

Mit csináljak ha mindig begyullad a fülem akárhányszor lyukasztják ki?

Figyelt kérdés
Kis koromban is többször próbálkoztak a szüleim, tizenhárom vagy tizennégy voltam amikor elmentem lyukasztani egy orvossal. Pár hét múlva vissza mentem hogy kapjak még egy-egy lyukat. Aztán elkeztek vérezni a lyukak és nagyon fájtak, így kiszedtem a fülbevalókat, pár év után most újra szeretnék. Valaki volt már hasonló helyzetben, vagy valami tanács mit csináljak hogy ne vérezzen( aki azt akarja írni, hogy sehogy az inkább légyszi ne is írjon) előre is köszi

2020. máj. 31. 16:13
 1/4 anonim válasza:
97%

1.: Ne a helyi cigánnyal szúrass!

2.: Előtte, majd után többször is fertőtlenítsd!

3.: Minőségi arany, vagy orvosi acél fülbevaló legyen!

2020. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Piercingeshez menj. Illetve sokat számít, hogy milyen fülbevaló lett berakva a füledbe, mivel lett kezelve...
2020. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Menj piercingeshez és lövesd hanem szurasd.
2020. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsonek... az en szemoldokom is rabiztam ciganyra , 35 ezerert csinalt ocsmany 'szemoldokot'......
2020. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!