Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Industrial piercing szerintete...

Industrial piercing szerintetek illik egy férfinak?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, nincs semmilyen piercingem sem tetoválásom. Szeretnék piercinget. A szemöldök piercingen gondolkodtam, de az industrial jobban megtetszetg. Vannak itt férfiak, akiknek van industrial piercingjük, esetleg valaki ismer ilyet? Vélemémyekre lennél kíváncsi.


Megj. Az olyan vélemények, hogy semmilyen piercing nem mutat jól, nem érdekel. Olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akiknek bejönnek a tetoválások és piercingek.


Megj.2 Most írhatnátok, hogy akkor minek kérdezed, csak támogató válaszokat fogsz kapni. Nem hinném, ugyanis attól mert szereti a piercingeket, lehet nem gondolja úgy, hogy egy férfinak jól állna egy industrial pc. ...


... na mindegy is, nem tudom minek kellett ennyit írnom, bocsi


22F



2020. jún. 8. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sokáig volt nekem, ma is lenne, ha nem szakadt volna ki a felső része. Szemöldökömben is volt, de az sajnos nem túl strapabíró darab, felszíni ékszer, könnyen kilökődik és begyullad. Viszont az industrial meg nagyon macerás, iszonyat lassan gyógyul, akár 2-3 évig is.

Állhat jól mind a kettő, és közben egyik sem. Nagyon függ a saját stílusodtól, hogy tudod-e viselni, vagy nagyon elüt tőled.

Társkeresésben olykor hátrány, mert vannak nők, akik nem szeretik a testékszereket, de ez a férfiakra is igaz.

Szóval minden rajtad áll. Első ékszernek egyik sem a legideálisabb, de ha neked ezek tetszenek, akkor azzal, hogy csináltatsz, nem vesztesz sokat, csak a behelyezés árát (amiben az alapékszer benne van), illetve az utókezelő árát. Ha megunod, kiszeded, szemöldöknél feltűnőbb helye marad, indunak nem annyira. Ha pedig alapból tetoválás és testékszer párti vagy, akkor ha belekezdesz, nehéz abbahagyni egy újabb és újabb darab berakatását vagy feltetováltatását ;)

2020. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell cicózni, dörrentsd be azt a hatos csavart.
2020. jún. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a szemöldököt nem szeretem... se nőn se férfin. Az indu viszont pont olyan, ami mindkét nemnek jól áll. Nekem is van, pici cseresznye van a száron :) Férfinak mondjuk egyenest, cikcakkost vagy valami csavarodó szárút ajánlanék.

22n

2020. jún. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan csináltasd meg. A piercingek szexik
2020. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!