Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mivel a legjobb...

Lányok! Mivel a legjobb szőrteleníteni ott lent?

Figyelt kérdés
szavazzátok hogy ti mit használtok mert nagyon kíváncsi vagyok és kérlek kérlek írjatok jó tippeket, mert én eddig borotváltam és ha hosszabb a szőröm akkor utána szép lesz de kb másnapra elkezd visszanőni és kipattogok tőle, fáj, vérzik minden baja van, nem egy szép látvány, kozmetikushoz félek elmenni gyantázni, magamnak itthon meg szerintem nem tudnám, szőrtelenítő krémet még nem próbáltam, nem is nagyon hiszek benne, epilátorra meg nemtudom hogy érdemes-e beruházni, végleges szőrtelenítésre meg nincs pénzem sajnos, ha valami kimaradt írjátok! Illetve tényleg várom a praktikákat, trüköket a sima, puha "cica" eléréséhez, mit kell borotválkozás előtt/után használni, hogyan csináljam hogy ne pattogjon ki stb

2020. jún. 10. 22:52
A kérdező szavazást indított:
borotva
gyanta
epilátor
szőrtelenítő krém
végleges szőrtelenítés
egyéb(írd meg kommentben)
44 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ez mennyire hatásos.. Itt olvastam...


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

2020. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
65%
Ha borotvahabbal borotválsz és középröl kifelé haladsz és éles a borotva pengéje nem fogsz kipattogni
2020. jún. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én borotvát használok, de ki akarom próbálni epillátorral, csak félek, hogy fájni fog :D

Egyébként szőrtelenítő krémet ne használj oda, mert ha bejut akkor gondot okozhat. Max olyan részen csináld, ahol tuti nem, jut be, bár akkor nem tudod teljesen. Akkor már inkább a borotva, kb ugyan olyan hatásos a kettő szerintem. (Legalábbis lábon nekem ugyan olyan volt a kettő)

2020. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Epilátort használok évek óta. Egy héten elég egyszer megcsinálni. Fáj, de hát ez van. Még mindig jobb a krémtől és a borotvától.
2020. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a cukorgyanta vált be.
2020. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolo. Veszed valahol, vagy te csinálod? Es hát igen, akkor hogy? Köszi ha válaszolsz
2020. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.


Kozmetikushoz járok.

2020. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Sima puha cica :)

Ezen jót nevettem.


Nyugodtan leírhatod, hogy punci, nincs abban szégyellni való.


Ami a szőrtelenítést illeti, én a kozmetikus általi gyantázásra szavazok. Neki megvannak hozzá az eszközei és a gyakorlata, én is oda járok évek óta.

Kb. 1 hétig tükörsima (punci, fenékvágat, minden) 2 hét után kicsit szőrös, de egyáltalán nem olyan szúrósan, mint borotválva, sokkal gyengébben és lassabban nő vissza, aztán menzesz (olyankor úgyse jár ott senki rajtam kívül), majd 4 hét után a következő gyantázás.

Első alkalom fáj, de 3. alkalom után már semmi különös. Megszokod, mint bármi mást.

2020. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszi szépen 5-ös. 😊
2020. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hú el nem tudom képzelni, hogy kozmetikus csinálja.. Túl prűd vagyok ehhez asszem.
2020. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!