Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hordok melltartót, nem feszülő...

Hordok melltartót, nem feszülős felsőben vagyok, a mellbimbóim mégis többször látszanak a ruhán át. "kidudorodik." Iszonyat igénytelen hatást kelt. Miért van ez, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vastagabb szivacsos melltartót vegyél.
2020. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem teljesen értem, ha vékony anyagú melltartót hordasz, simán lehet, hogy átlátszanak. Miért nem veszel párnázottat, vagy vastagabb anyagút?
2020. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Miért igenytelen? Olyan hulyesegeket ki tudtok talalni.. az igenytelenseg nem hinnem h itt kezdodne. Regen pl divat volt. Akkor ha ebbop indulunk ki, most nem divat a trapez nadrag de ha en azt veszem fel,igenytelen vagyok?

Egyebkent magatol értetődik.. vegyél vastagabb szivacsosat

2020. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem vékony anyagú a melltartóm, igaz, nem is szivacsos. Ha vékony anyagú lenne, nyilván már rájöttem volna a megoldásra. Vastag szivacsosat biztos nem fogok nyáron. Na mindegy...


3-as, én nem emlékszem, hogy bármikor is divat lett volna a mellbimbó áttetszése az anyagon, szemben a trapéznadrággal, amiről én is tudom, hogy divat meg ízlés kérdése, hogy valaki viseli-e. Egyébként nem tudom, hogy jött ide a divat, én igénytelenségről beszéltem, nem a divatról. Az pedig, hogy én mit tartok igénytelennek, az az én dolgom.

2020. jún. 12. 04:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg bélelt kosarú melltartót vegyél fel, ahogy előttem is írták.
2020. jún. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem te is tudod a megoldást, már fentebb írták.

Vegyél fel vastag/kipárnázott melltartót és máris nem leszel "igénytelen".

Ez tényleg ilyen felesleges szenvelgés, már bocsi :P

2020. jún. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg mellbimbótapasz a melltartó alá?
2020. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
64%
Szerintem nagyon szexi, amikor egy nőn nincsen melltartó. Arról nem is beszélve, hogy át...szásnak tartom a férfiakkal szemben, mert nem azt mutatja, ami valójában van. Sporoláshoz való viselés az más.
2020. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!