Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kolbászbajusz vagy ecsetbajusz?

Kolbászbajusz vagy ecsetbajusz?

Figyelt kérdés
Most bajusszal akarok hóditani, de nem tudom hogy a nők inkább a vastagabb, parasztos úgynevezett kolbászbajuszra vagy inkább az olyan francia művészes ecsetbajuszra buknak?

2020. jún. 20. 11:32
A kérdező szavazást indított:
Kolbászbajusz
Ecsetbajusz
4 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
dirty sanchez
2020. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Mindkettő rossz. A bajusz nagyon kevés embernek áll jól, általában az egész stílust ehhez kell alakítani (Scatman John pl)
2020. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ugy ez csak vicc? Sosem hallottam még egy nőtől sem, hogy tetszene neki a bajusz, és engem is taszít. Arra jó, hogy véletlenül se találjon senki jóképűnek.
2020. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3.


Érdekes, hogy viszont a szakáll ami szintén arcszőrzet az "menő" meg "vonzó", holott az elv ugyanaz, azonos megítélésének kellene lenniük.

2020. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Az a különbség (azon kívül, hogy valami miatt a szakáll most divattá vált), hogy a szakáll bizonyos fazonjai bizonyos embereknek tudnak jól állni. Vagy legalábbis nem rontani rajtuk sokat. Ez pedig a bajuszról nem mondható el. Bár elméletileg úgy kellene lennie, ahogy írtad. De szerintem önmagában a szakáll sem menő vagy vonzó.
2020. jún. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Aki azért hordja, hogy megfeleljen másoknak, az nem saját magát adja.

18 évesen katonaság után körszakállal mászkáltam, 30éves koromban már bajusz és rövid szakáll, most 38 évesen bajusz és 10cm szakáll. De sosem foglalkoztatott, hogy kinek tetszik vagy nem. Szóval olyat hordjon az ember amilyet akar.

2020. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!