Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szilikonos melltartót...

A szilikonos melltartót hogyan lehet mosni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amit össze lehet húzni, kívül ruha belül meg ugye a cicihez ragad.

Nem volt még olyanom, de most szeretnék venni, de fogalmam sincs hogy pl hogxan lehet mosni, és milyen méret belőle az ideális🤷‍♀️

Mennyi ideig tartós egy olyan melltartó?

Normál melltartobol B kosarakat hordok, viszont amit máskor láttam a ragacsosbol annak elég kicsi volt a B kosara :/

Ha nagyobb mrretet veszek mint a simabol,nem fog elallni vagy esetleg rosszul tartani?



2020. jún. 26. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván vannak olyan ruhát amikhez sajnos csak ilyesmi melltartót lehet felvenni, de ettől függetlenül én őszintén az egyik leghaszontalanabb terméknek tartom fehérneműk között. Ha valakinek pici melle van, ami nem igényel alátámasztást, akkor annak elég lehet egy mellbimbó tapasz is. Az legalább fixen a helyén marad. Ha valakinek pedig nagyobb a melltartó mérete, annak ez a fajta szó szerint semmit sem fog tartani.


Én mindenképpen egy számmal nagyobbat vennék, és arra számíts hogy egyébként nem sokat tart stb. inkább csak takar.


Plusz nyáron pl. amint egy picit izzadni kezdesz a melltartó csúszkálni fog.


Mosni igazából nem nagyon lehet, még a leírásban is valami speciális gőz tisztítás szerepel, amit őszintén szólva nem tartok életszerűnek egy pár ezer forintos melltartónál. De a szilikonos részét egy nedves nem szöszölős kendővel át tudod törölni.

2020. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Eléggé el bizonytalanitott :/

Pánt nélküli melltartó többet tart?

2020. jún. 26. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt, de nem szerettem. Nyáron használhatatlan, kb 10 perc alatt leizzadtam magamról.

Amúgy langyos vízzel szabad csak leöblíteni, és mindig nagyon kell figyelni, hogy pontosan legyen vissza rakva rá az a fólia, ami védi a ragacsos részt. Tartani semmit nem tart, így ha olyan ruhához kell, aminek mondjuk a háta kivágott, akkor egy bimbó tapasszal sokkal jobban jár az ember, mert kényelmesebb.

2020. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!