Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » TikTokon hogy van ennyi...

TikTokon hogy van ennyi kiemelkedoen szep 18 ev alatti lany?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Par pelda.

Tudom, hogy rengetegen sminkelnek erosen, viszont a tobbseg “natural” videot is posztol es nem olyan nagy a kulonbseg. Emellett vekonyak, fizikai csoda szintu keskeny derekkal es oriasi mellekkel. Foleg svedeknel meg oroszoknal latok ilyeneket (de itthon is rengeteg ilyen lany van). En is ebbe a korosztalyba tartozom, ismerek sok szep lanyt, de mostanaban szinte online minden masodik elerhetetlenul jol nez ki.


2020. jún. 27. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
A legtöbb átlagos lány nem mutogatja magát, tudják mi a szint, amit nem ugorhatnak meg, nem mutogatják magukat. A világ a szép nōké
2020. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

10kg smink, filter, super pushup (zoknival), vékonyak mert fiatalok na bumm. Teszik a nagylányt de tinik még és fogalmatlanok. A sok kretén meg erre veri. Vak vezet világtalant. A tiktok-ot rég be kellett volna tiltani.

A külső bárkinek lehet 10/11 ha elég pénz és rásegítés van. Ellenben emberileg nullák, mert like-okban mérik magukat, nem normális értékekben. Szóval mennyire is szépek ezek? Annyira amennyire a sok hülyegyerek piedesztálra emeli őket.

2020. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Plusz a plasztika. Orr, szem, száj, cici, has, popsi. Arctöltések.

Meg a filterek.

Én személyesen is ismerek nem egy lányt, aki instán gyönyörű, de az életben fel sem ismered, akkora a különbség.

2020. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Igen, csak pont ezert emeltem ki, hogy a legtobben 18 even aluliak. Nem hinnem, hogy mar 14 eves kortol lovik oket Juvedermmel.:D Koszonom a valaszokat, felpontoztam mindenkinek.
2020. jún. 27. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok:

az én munkám során szintén rengeteg insta bloggerrel találkoztam már. Élőben a legtöbbet szintén fel se ismerném, akkora különbség van a viselkedésben, a járásban, a tartásban. Egy-egy seggkitolós szelfitől meg még nem lesz se jó alakja, se jó feneke.

2020. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Privatra valaszolva: lany vagyok.
2020. jún. 27. 13:20
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
De, már a fiatalok is plasztikáztatnak, töltetnek ezerrel...
2020. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Ezek tényleg 18alattiak? Mondjuk lip fillert mindegyiknél láttam
2020. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!