Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudja sok fiú/férfi...

Hogy tudja sok fiú/férfi szinte mértani pontossággal felzselézni a haját az átlag hétköznapokon? Van erre valami külön technika?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy most valami nagyon alap dolgot kérdeztem, amit illene tudnom, ezért előre is bocsi. De én valahányszor megpróbálom "belőni" a frizurámat, mindig olyan keszekusza lesz a végeredmény, mint akit megrázott az áram, és inkább lemosom az egészet.

Tudtok valami tippet, tanácsot adni?


Nem mondom, hogy a legjobb példák, de hasonló kinézetekre gondolok:


[link]


[link]



2020. júl. 3. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem zselé hanem hajhab, és rohadt hülyén néznek ki ezek a hajak.
2020. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én mértani pontossággal szoktam simára borotválni a fejemet, annál jobb viselet nem létezik.
2020. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából nekem pár hete olyan hajam volt, mint ami a második képen van. De aztán lenyírtam kopaszra.


Én úgy szoktam beálítani, hogy használom a hajszárítót, valamilyen fésűt. De ezek előtt ráteszem a zselét. Igazából ennyi :)

2020. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!