Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen Crystal Nails termékeke...

Milyen Crystal Nails termékeket vegyek otthoni körmözéshez?

Figyelt kérdés

Mi az az alap úgymond ami szükséges hogy otthon lakkozni tudjak? Pl.sok helyen olvastam hogy kell savmentesprimer a nail prep-re de valahol szt irták higy nem kell?

Mi a helyes sorrendje ezeknek? Milyen termékeket vegyek az ottgoni lakkozáshoz?



#lakk #Crystal Nails #gél lakk #Otthoni géllakkozás
2020. júl. 5. 10:02
 1/1 anonim válasza:
Egy kezdő csomag tartalmazza az összes szükséges eszközt. A márka, és a lámpa erősségétől függően változik az ára ennek a csomagnak, általában 10-25 között mozognak. Az én első csomagomat a classic nails-től rendeltem. A minőséggel nem voltam megelégedve de az alapokat megtanultam vele. Magát a folyamatot és használni is a lakkokat. A folyamatot pedig leírták lépésről lépésre. :) Egy ilyen alap szett kezdésnek tökéletes, ha már van fingod a dolgokról érdemes utána olvasni. Elég sok oktató anyag van neten többek között a crsytal nails-nek is vannak videói.
2020. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!