Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha anyám egy nagyon csúnya...

Ha anyám egy nagyon csúnya nő, én is olyan leszek? 17/L

Figyelt kérdés

Most sem vagyok szép, konkrétan még soha életemben senki sem mondta rám, hogy szép lennék. Még csak randira sem hívtak soha.


Anyám is csúnya, ő nem lett szebb az idő előrehaladtával. Akkor én sem leszek szebb soha? Ráadásul anyám nagyon el is hízott, most 110 kiló körül van, 43 éves. Lehet, hogy a hízás genetikailag kódolt és rám is ez vár?



2020. júl. 25. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos igen
2020. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
17 évesen erre már megvan a válasz szerintem.
2020. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Kezdjük ott, hogy lehet nem is vagy csúnya. Ugyan, az emberek bizonyos része úgy is csúnyának látja magát, amikor tökre okésan néznek ki. Az ember mindig sokkal kritikusabb önmagával szemben. Miért érzed, hogy csúnya vagy? Mármint mid, mivel gondolod, hogy baj van?


A túlsúly ellen lehet tenni. Tény, hogy vannak olyanok, akik könnyebben híznak, míg vannak olyanok, akik többet esznek, és még sem mennek fel rájuk a kiló. Viszont akarattal lehet tenni az elhízás ellen, szóval én emiatt nem aggódnék, ha teszel érte, akkor nem fogsz túlsúlyos lenni.

2020. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Miért érzed, hogy csúnya vagy?"


Mert már sokan mondták. Azt pedig sosem, hogy szép lennék.

2020. júl. 25. 21:49
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
És szerinted ez anyukád hibája? A genetika véletlenszerű dolog, ha ezen nem tudsz változtatni akkor belül változtass meg valamit.
2020. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Két szülőd van, nekik pedig nagyszüleik (ez gondolom nem újdonság...). Nem csak anyukádtól örökölsz, hanem apukádtól, sőt gyakran egyes tulajdonságok "átugranak" egy generációt és a nagyszüleidtől örökölsz (pl. lehet, hogy anyukád alacsony, apukád magas, te lehetsz magas is, lehet, hogy valamelyik nagyszülődnek kék a szeme míg szüleidnek barna, neked lehet kék). Szóval az, hogy az anyukád milyen, nem feltétlenül jelenti azt, hogy te is olyan leszel külsőre.
2020. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Jól eltalált stílussal, megfelelő szépségápolással (amibe némi sport és egészséges étkezés is beletartozik), bárkit meg lehet szépíteni.

Mi nők szerencsések vagyunk, mert egy kis smink is sokat segíthet és ezernyi frizura, hajszín közül lehet válogatni.

Viszont, ha csúnyának érzed magad, az sajnos a maradék kisugárzásod is megöli.

2020. júl. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát én sem vagyok szép, na és akkor mi van. Attól még lehetsz boldog. Ápold magad, ne hízz el. Nem annyira kritikusak az emberek szerintem, hogy utálnának vagy állandóan azt néznék, hogy legyen mindenki modell-szépség.
2020. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Gonosz, rosszindulatú ember az, aki azt mondja, csúnya vagy, és nagyon ostoba, tapintatlan. Erre nincs olyan mentség, hogy "őszinte", hisz a szépség relatív, másrészt semmi köze hozzá, ezen véleményét nyugodtan tartsa meg magának! Nézzen előbb tükörbe, mert biztosan ő sem tökéletes, magában keresse először a hibát! Ilyenek véleményére ne adjál!


Ami érdekes, hogy én már átváltoztattam pár embert, akik magukat csúnyának tartották. Ne vagyok se fodrász, sem kozmetikus, de hobbi szinten jól megy. Szóval amit észrevettem, hogy bárkiből ki lehet hozni szépet és jót, ki lehet csinosítani, örültek is neki, igen boldogok voltak pár napig az új külsejükkel, de aztán valahogy "visszaestek". Maguktól már nem volt kedvük, vagy érzékük azt a kis változtatást sem fenntartani. Szóval azért ez is elgondolkoztató.

2020. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

Amilyen az anya olyan a lánya.

Nézd meg az anyát vedd el a lányát.

Ne mondj ilyet ez nem szép, biztosan meg találod az igazit. ::))

2020. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!