Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Borotválni akarom magam,viszon...

Borotválni akarom magam,viszont félek,hogy apukám észreveszi,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet bután hangzik a kérdés,de nem az! Fiú vagyok. Apukámmal élek,ő az a tipikus "férfiaknak szőrösnek kell lenni",én meg a másik véglet,ha valaki úgy érzi jól magát,hogy nincs rajta sok szőr akkor ez van. Én az utóbbi vagyok,viszont félek. Én alapból véve nem vagyok az a szőrös fajta,lábamon,kezemen csak közel látszik a szőr,felsőtestemen egyáltalán nincs. Viszont a hónaljam és a "kényes" rész nagyon idegesít. Nyilván használok borotvahabot,hogy ne vágjam meg magam,és ez a "vesztem". Miután kinyitom a fürdőajtót,olyan borotvahab illat jön ki,hogy egyszerűen lebukok. Mit tegyek,mivel vegyem rá,hogy "engedje"? :(

2020. júl. 26. 21:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
86%

Hány éves vagy és mi köze van apádnak a fanszőrzetedhez??? :O

Fel kéne nőni ám és megtanulni a mondatot, hogy "apa, semmi közöd hozzá".

2020. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Metionin ***** válasza:
100%
A hónaljadat mondd meg ha szóvá teszi, hogy így kevésbé izzad, kevésbé lesz büdös. Sportolók is borotválják, mégsem lesznek ettől kevésbé férfiasak. Intimet meg csak nem nézegeti.
2020. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Nem nézegeti,nyilván (fúj),viszont mindenbe beleüti az orrát,és mint mondtam utálja,és le is szögezte,hogy nem örülne neki,ha az arcomon kívűl bármi mást borotválnék,így hát félve,de nem erdekel,akkor is lefogom,ha úgy érzem magam kényelmesen. Amúgy 16 vagyok.
2020. júl. 26. 22:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze apukádnak ehhez?
2020. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze nincsen ehhez. Ha észre veszi megmondod neki hogy ez a te tested téged zavar a szőr, ne szóljon bele. Nem tudja megtiltani!
2020. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Hát akkor majd nem örül neki. Azért ez mindennek a teteje, hogy ilyenekbe beleszól. Ezt te is érzed, hogy nonsense.
2020. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Érzem persze,hogy nonsense,köszönöm mindenkinek a bíztatást!
2020. júl. 26. 22:44
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Igen, egy férfi legyen szőrös, de ne őserdő:D Hónaljkutya undorító, azt szedd le, a pöcöd meg szerintem lényegtelen amíg nincs barátnőd:D
2020. júl. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Borotválkozz ugyanakkor az arcodon, mint az egyéb területeket és akkor nem lesz gyanús a borotvahab illata. Vagy használj helyette tusfürdőt.

Egyébként ha észre is veszi, mondd meg, hogy neked ez így kényelmesebb, kevésbé izzadsz stb. De ha leborotválod akkor már úgy sem tud mit tenni ellene.

2020. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy téged zavar. Manapság már semmi ciki nincs ebben, sok férfi szőrtelenít az arcán kívül mást is. (pl. intimet én is) Bár a borotva helyett, ahová lehet én a testszőrnyírót javaslom, mondjuk a legkisebb feltéttel. Így elkerülhető az irritáció.
2020. júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!