Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valóban szebb és vonzóbb az a...

Valóban szebb és vonzóbb az a mosoly, amelyiknél látszik a fogad?

Figyelt kérdés

Elsőre talán fura kérdés, de nézegettem a saját képeimet és azt vettem észre, hogy mindig csukott szájjal mosolygok, míg a többség egy kicsit kinyitja a száját, látszik a foga. Ez utóbbi számomra sokkal szebbnek, természetesebbnek és vidámabbnak tűnik. Más is így gondolja?

Érdemes volna ráerőltetnem magamra ezt a típusú mosolyt (idővel minden bizonnyal természetessé válna)?



2020. aug. 3. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más áll jól.

Nekem pl fogszabályzó előtt a csukott szájas mosoly állt jól, és mindenki azt mondta ne villantsak fogat.

Fogszabi után pedig a csukott szájas mosolyom aranyosnak lett titulálva, míg a fogmutogatós szépnek.

2020. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha erőlteted, akkor vicsorgás lesz, nem mosoly.


A legszebb a természetes mosoly, ami neked jön. Ez mindenkinek más.

2020. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én például nevetségesen nézek ki úgy képeken, teljesen vállalhatatlanul, tényleg. Pedig hibátlan a fogsorom. Csukott szájas mosollyal viszont mindig jó képek készülnek rólam. Szerintem ez abszolút személyfüggő. Barátaim viszont szinte mind úgy mosolyognak, hogy látszik a foguk. Nekik nagyon jól áll. A páromról egy ilyen képem van, azóta is azon nevetünk :D Neki megint nem áll jól.

Másodiknak igaza van, a természetes mosolyod a legjobb, ahogy jön.

2020. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Az őszinte mosoly a legszebb, amikor a szemeddel is mosolyogsz.
2020. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valóban a természetes mosoly a legszebb mindez
2020. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elnézést, telefonról vagyok, megnyomtam valamit.

Tehát valóban a természetes mosoly a legszebb szerintem is. Én pl. mindig 'foggal' mosolygok, de nem csak képeken, amúgy is nagyon vigyorgós típus vagyok. Szerintem, és mások szerint is jól áll. Csukott szájas mosoly a képeimen elég idétlen, látszik, hogy nem őszinte, olyan beállított hatást kelt. Van, akinél fordítva igaz. Szerintem olyan is van, akinek mindkettő jól áll. :)

2020. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!