Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok a...

Férfiak, mit gondoltok a pirosra lakkozott körmű nőkről? Tetszik nektek? Ha nem öltözködik kihívóan, normálisan viselkedik, szóval amúgy nem ribacos, akkor belefér?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Hetkoznapokra szerintem sok, valami alkalomra ha pirosra festi az oke, felteve ha illik az oltozekehez.


F24

2020. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
A természetes, egészséges körmök jönnek be, semmi más.
2020. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

engem annyira nem érdekel, hogy nagyon :D, nem nézem a lábujjkörmeit

de szerintem nem néz ki sem kihívóan, se különösebben feltűnően

2020. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem inkább tetszik.
2020. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Tetszik. A piros köröm mindig az elegancia szine volt, így hozzá estélyi vagy kosztüm, semmi más.
2020. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Még a hétköznapokban is elég elegánsan öltözködöm, általában ingben vagyok például és nagyon gyakran viselek magassarkú cipőt is. Persze a visszafogottabb féle elegáns, mielőtt félreértés esne. Gondoljátok, hogy akkor rendben van, ha pirosra festem a körmöm? Próbáltam más színt, de mindegyik olyan kislányos vagy nem is tudom. Nem illik hozzám. Kifestetlen pedig nem szeretem.
2020. aug. 9. 19:43
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Én nem bírom a piros körmöket. Olyan öregasszonyos.

Vannak szép nude szinek, vagy francia manikűr.

2020. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ehhez latni kene az osszkepet. De ha azt mondod, hogy a hetkoznapokban is elegansan oltozol, akkor valoszinuleg passzol a stilusodhoz. Csak akkor nem tetszene, ha nagyon idegennek tunne rajtad.


F25

2020. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az 5 centis körmök, akarom mondani karmok, pirosra festve valóban vénasszonyosak, ezt aláírom, de az enyém normál, rövidre vágott, természetes köröm, nem mű. így is vénasszonyos 7-es?
2020. aug. 9. 20:02
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Videken elsz,hogy ez kerdes?? Ha a piros tetszik,fesd pirosra. Senki nem fog prostinak gondolni irodai ruhaban.
2020. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!