Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Uszodába járók! Mik a tapaszta...

Uszodába járók! Mik a tapasztalatok, a fiúknak mennyi szőr van a lábukon? Van olyan akinek pl teljesen le van borotválva? Mit gondoltok arról?

Figyelt kérdés

2020. aug. 15. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Van aki ezt nézi?
2020. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vki biztos:)
2020. aug. 15. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Énm nem nézem ezt. Talán a lányok közül van, aki nézi
2020. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem alapból nagyon szőrös a lábam, vagy lenyírom egészen rövidre, vagy nullással szedem le. Láttam már így másokon is, de figyelni azért nem szoktam
2020. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Azt az igénytelenséget nem lehet nem észrevenni, némelyik úgy néz ki mintha harisnya lenne rajta.
2020. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfinek természetes szőr van a lábán,igaz nem ezt figyelgetem,de látható. Nekem nagyon szőrös,én le szoktam borotválni mielőtt megyek.
2020. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Én 6 éves korom óta járok úszni. 12 éves korom óta borotválom illetve gyantazom magam mindenhol. Karok, lábak is. Soha senki nem szólt be érte az uszodában. Haverok, kollégák megkérdezték már tőlem többször te borotválod a lábad? Erre azt mondtam aha. És kb. Ennyi volt az össz kritika. Kb. 30 sracbol jó ha 1 szedi full. Jóval többen rövidítik. Összegezve: nyugodtan borotváld, gyantazd. Nem lesz gond.


Egy meleg srác

2020. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!