Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet egyedi maszkot tervezni,...

Lehet egyedi maszkot tervezni, amit meg is csinálnak?

Figyelt kérdés

Szeretnénk csináltatni egyedi "egyen" maszkot logoval, felirattal (egyelőre csak kb 35db-ot), meg is terveztük csak nem nagyon tudom (meg nem is találok), hogy van-e olyan hely, ahol meg is tudják valósítani. (Pest előnyben)

Előre is köszönöm szépen a segítséget, hátha valaki tud ilyet.



2020. aug. 19. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
csak beírtam googleba, hogy egyedi arcmaszk, és egyből felhozott vagy hat oldalt, ahol pont ezzel foglalkoznak... mennyire egyedi az az egyedi, hogy nem jó egyik ezzel foglalkozó cég sem?
2020. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is beírtam. Mindenhol csak kész maszkot tudok kosárba tenni, hiába írja, hogy tervezzem meg. Az első találat talán jó lesz, de még az sem biztos, ajánlatot kell kérni és gondolom megcsinálják, amit kérek. Megpróbálom.
2020. aug. 20. 08:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Birkásat akarsz, vagy rácsosat?
2020. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. aug. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!