Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha választhatnátok milyen...

Ha választhatnátok milyen színű szemet szeretnétek magatoknak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 16:45
A kérdező szavazást indított:
A jelenlegi megfelel
Kék
Zöld
Világosabb szín (kék v zöld) szürke beütéssel
S. barna
V. barna
Fekete
Egyéb, válaszban definiált
49 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a szép élénk színű kék (nem a szürkés, vizes) vagy nagyon sötétbarna.
2020. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Írekre jellemző nagyon zöld, vagy felemás bármilyen kombinációban és mintában. Bármire elcserélném a világ legunalmasabb, jellegtelen sötétbarnáját.
2020. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én szemem nagyon világos kék/szürke, csomószor megkaptam már, hogy olyan, mint egy husky-é... Alapvetően szeretem, mert szerintem különleges, de a világosbarna (mogyorószín? angolul hazelnek mondják, az elég kifejező szerintem) szemeket gyönyörűnek tartom. El nem cserélném, de pár napra szívesen kipróbálnám milyen. Illetve ami még nagyon tetszik az a szürkészöld, szerintem gyönyörű az is.


24/L

2020. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nekem majdnem fekete, és nagyon szeretem. Sokáig kék szemet akartam, de olvastam egy tanulmányt, hogy minél nagyobb a kontraszt az arcon, annál fiatalabbnak tűnnek az emberek.


Meg ahogy megyünk a halál fele, úgy "kopik ki" a színünk. Őszül a hajunk, a szemöldökünk, és a szemünk is világosodik. Ha olvasol könyveket, az öregeket mindig vizenyős kék, áttetsző kék szemekkel írják le.

2020. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meleg sötétbarnát, számomra az a legszebb.
2020. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem kék van, mindenki csodálja, emiatt nem is változtatnám meg.
2020. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kékes zöld szemem van. Hangulattól és megvilágítástól függ az, hogy éppen milyen színű. Volt már szürkés kék kinézete, teljesen zöld vagy majdnem teljesen kék. Én nagyon szeretem, így nem cserélném.


24N

2021. márc. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!