Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert nem szabad a karika orr...

Miert nem szabad a karika orr PC-t forgatni miután be lett helyezve?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyomod és súrolod a lyukat és gennyes lesz. Illetve a mikrosérülésekbe beforgatod a koszt és baktériumokat.
2020. aug. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen piercinget nem szabad mozgatni. Én se mozgattam egyiket se a négy közül. Pedig a golyós karika a számban meg a nyelvpiercingem behéz volt megállni, de kibírtam. Ha mozgatod beleviszel szennyeződést és a már gyógyulni készülő sebet, újra és újra felsérted, amitől nehezen vagy kicsit sem fog gyógyulni, elfertőződhet, stb. Pont emiatt, cserélni sem szabad egyiket sem, míg teljesen be nem gyógyul. És mindig nagy ékszert kell szúratni, attól van helye hova dagadni, duzzadni, így nem szorul a húsba az adott piercing.

A legújabb ékszerem a 3. és 4. napon magától megmozdult, tisztítás közben. Azóta is mozog és nem fáj, de én még direkt egyszer sem piszkálgattam, nem forgattam meg.

2020. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az én pcm is mozog pl tisztítás közben. És értem h elfertőződik meg minden, de mikor fogom tudni azt ha már teljesen begyógyult?
2020. aug. 23. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor már semmire nem érzékeny. A friss pc fáj. Ha már kicsit se érzed, hogy ott van, akkor sem ha pl. megnyomódik, akkor valószínűleg gyógyult.
2020. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. ☀️
2020. aug. 23. 16:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!