Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyiket szeretitek jobban ?A...

Melyiket szeretitek jobban ?A porcelánt vagy a zselét ?

Figyelt kérdés
Ezt kérdezem körmösöktől is és mindenki mástól is akinek volt mar mindkettő. Sokan a zselét szeretik de én nem szeretek vele dolgozni ezzel ellentétben a porcelánt imádom és szerintem sokkal tartosabb is. Miért választják mégis többen inkább a zselét ? Még nem kezdtem el dolgozni körmösként,tanfolyamra járok de már előtte is használtam porcelánt csak magamon. Félek ha később csak porcelánnal dolgoznék nem jonne hozzám körmözni senki. Mi a velemenyetek ? 18/L

2020. aug. 30. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan tartós tud lenni mindkettő, megfelelően elkészítve.


Nem gond, ha nem zselézel, vannak olyan ismertebb körmösök, akik csak porciznak, fullos vendégkörrel persze.

2020. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amíg körmöshöz jártam porciztunk ,aztán meggyőzött hogy inkább zseles kormom legyen. Sokkal tartósabb volt a porcelán ,de egyszerűen nem fogta fel . Amióta magamnak körmözök csak zselét használok ,és négy hetet lazán kibír ,valszeg elsiette és azért nem volt jó amit ő csinált .
2020. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!