Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akiknek nyelvpc-jük van, ti...

Akiknek nyelvpc-jük van, ti nem èrzitek folyamatosan azt a fèmízt a szátokban?

Figyelt kérdés
Mert gondolkozom rajta, hogy lehet csináltatok, csak szerintem ez idegesítene. Vagy nem lehet semmit èrezni? Köszi, ha válaszolsz :)

2020. aug. 31. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fogszabályzóm volt, ami sokkal nagyobb egy piercingnél, de ilyen problémám max néha reggelente volt, mikor nagyon kiszáradt a szám. De az is csak az elején szerintem, pár hét után észre se vettem már, hogy a számban van.
2020. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem oldékony fémből van, így fémíze sem lehet. Nyalogass meg egy új, tiszta, rozsdamentes acél kanalat. Van fém íze? Valószínű, hogy nincs, mivel ha oldódna, akkor idő után nem maradna kanál.

(Egész pontosan oldódik, de annyira kis mértékben és olyan kis koncentrációban, hogy egy jobb folyadékkromatográf is alig mutatná ki.)

2020. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem vele soha. :)
2020. szept. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerosomnek volt nyelvpiercingje, lekopott a foga tole:/
2021. jan. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!