Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műszempilla téma...létezik...

Műszempilla téma...létezik olyan, ami nem úgy néz ki, mint egy partvis?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Műszempilla csináltatáson gondolkodom, de némelyik amit különféle nőkön látni borzasztóan mű kinézetű is.

Új munkahelyen fogok dolgozni, ami messzebb van, hajnal 5-kor kelhetek, így nincs kedvem sminkeléssel szarozni. A szememet szeretem hangsúlyozni, ha sminkről van szó, még nap közben is a füstös szemsminket részesítem előnyben, de erre már nem lesz időm. Most fogom újra tetováltatni a szemöldököm, és gondoltam a sminket egy szép pillával kiváltanám. Létezik olyan, ami nem olyan borzalmasan mű? Pl. ez az én ízlésemnek borzasztó: [link]



2020. szept. 8. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
van, olyan is van, ami úgy néz ki, mint egy hernyó.
2020. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1, Szuper! És mi ösztönzött arra, hogy ezt ide leírd?
2020. szept. 8. 14:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami neked kell, az 1D-s vagy 2D-s lehet. A képeken már 5 vagy 6 D-s lehet. Attól függ mennyi szálat ragasztanak a pilládhoz. Kezdd 1 D-sel, utána lehet továbbmenni.
2020. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló, azt nem írtam, hogy a saját pilláim nem túl hosszúak, nem is vastagok, szőkés-barnás, és azért túlzottan dúsnak sem mondhatom.

Ezek például hány D-sek lehetnek?


[link]

[link]

2020. szept. 8. 14:09
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Pár hét után mindegyik úgy néz ki. Látszik, hogy nő le, ezért természetellenes. Nagyon gyakran kell menni újratöltetni, kiigazíttatni.

Frissek láttam nagyon szépeket, amik természetes hatásúak voltak. De kb. 2 hét után azok is csúnyák.

A szempillaspirál felkenése konkrétan 1 perc sincs. Ha meg teszel alá jó minőségű alapot, akkor már gyönyörű lesz és hosszabbnak is látszik. És még azzal együtt is kb. 1 perc.

2020. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, nem véletlenül szoktam füstösre mázolni hétköznapokon is a szememet. A szempillám nem dús, így ha csak spirált használok, az nem szép, max. itthonra elmegy. Így igényli a szemem a vastagabb, elmaszatolt kontúrt + a szemhéjpúdert, hogy valahogy ki is nézzen. Viszont egy kicsit dúsabb, és picit hosszabb szempilla úgy érzem megoldás lenne.Bőven elmúltam már 30, innen a szempillák már csak kopni tudnak ha igénybe is vannak véve. Mindenképpen kipróbálom, hogy milyen a mű. Ha nem jön be, vagy 3 hétnél gyakrabban igényelné a töltést, akkor inkább maradok a sminknél, és kelek 4.40-kor.
2020. szept. 8. 14:37
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

És a szempillalapot próbáltad már? Nekem a sima szempillaspirál nem látványos. De ha teszek alá, akkor szinte olyan, mint egy műszempilla.

Szerintem ez egyszerű, gyors, és nem kell 2 hetente kozmetikushoz menni.

2020. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó szakemberhez kell menni és elmondod az igényeid, akkor tudni fogja milyenre csinálja. Az biztos hogy gyakran kell tölteni hogy szép és igényes maradjon
2020. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amiket linkeltél másodjára azok 3D sek lehetnek. Amúgy az hogy mennyi D-s attól függ hogy hány szálat ragasztanak az eredeti pilládra (pl. 3D= egy pillára 3 mű szál).
2020. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Azert azt is vedd bele, hogy fogsz kinezni, ha elkezdesz vedleni... Munkam soran napi szinten ilyeneket latok - nem szep.
2020. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!