Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megcsináltassam most vagy...

Megcsináltassam most vagy késöbb?(piercing)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy két hét múlva megyek a piercerhez, hogy a fülemben levö pc-ket karikára cserélje. Megakarok csináltatni egy orrpc-t, de nem akarom hogy pl egy közbejövö nátha miatt begyulladjon stb. Mennyi a gyógyulási ideje?(nostril pc)

Várjak vele mondjuk tavaszig, amikor már nem lesz annyira hideg az idö hogy fújni kelljen az orrunkat, vagy most is megcsináltathatnám, amikor megyek a piercerhez.



2020. szept. 8. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig fennáll az esélye, hogy megbetegszel. Ha tudod magadról, hogy sokszor vagy ősszel beteg, náthás, akkor inkább hanyagold. Egyébként nincs ilyen pc-m, így nem tudom nekem pontosan megmondani, hogy milyen hamar gyógyuk stb.
2020. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én allergia miatt szoktam orrot fújni sokszor, de sosem zavart a pc benne. Elég gyorsan gyógyul.
2020. szept. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még most jobb idők vannak, az influenza és a nátha korszakok ősz közepén-végén vannak jobban jelen, illetve a nátha még nyáron, amikor sok a légkondicionált területre történő ki- és bejárkálás.

Látszólagos gyógyulási ideje hamar eljön, szúrástól számítva 2-4 hét, a teljes nagyjából 4-6 hónap. Allergiásoknak inkább a téli szezon javasolt, vagy akkor, amikor a számodra allergizáló pollenkoncentráció alacsony.

Orrfújáshoz meg így-úgy, de hozzá kell szokni, de ha rendesen ápolod-kezeled, illetve betartod a többi betartanivalót, akkor gyorsan rendbejön és nem lesz vele bajod.

2020. szept. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb egy hónap után még nem gyógyult annyira hogy cserélni tudd de az orrfújás már nem irritálja, főleg az ilyen kis pötty ékszernél ha óvatos vagy semmi baja nem lesz a náthától.
2020. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem egy hónapig gyógyult pont ez miatt. Berakták a pc-t, bedagadt az orrom de ez a duzzanat hamar elmúlt a náthával. Kicsit fájdogált de nem volt vészes. Ez kb 1 hétig tartott, utána csak azt éreztem, hogy gyógyulgat.
2020. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!