Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismerősöm elhívott modellnek...

Ismerősöm elhívott modellnek a műkörmös tanfolyamra. Illik ilyenkor fizetni, vagy elég ha viszek csokit? Elvileg 4 órán át ott fogok ülni, és bármit gyakorolhat a körmömön.

Figyelt kérdés
2020. szept. 10. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy adnék pénzt, csokit se, örülhetsz ha nem reszeli szét a körmöd, ő még nem végzett körmös, én anno nem kaptam egy modelltől se pénzt, vagy ajándékot, örültem, hogy nekem nem kell fizetnem, 4 óra nem kevés idő, rendesek, hogy rám szántak pár órát.
2020. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Te teszel szívességet a műkörmös tanoncnak, és nem fordítva. Úgysem te mondod meg, hogy milyen körmöket szeretnél.
2020. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor csokit viszek, és szurkolok, hogy ne legyen gond :D
2020. szept. 10. 13:30
 4/10 anonim válasza:
42%
De csak a végén add oda, persze csak ha lesz mivel,és nem reszelte szét az ujjaid :D
2020. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaj csak nem fogja, biztos ugyes lesz! :D nehéz lehet szegénynek modellt találni, úgyhogy mondtam neki h azt csinál amit szeretne.
2020. szept. 10. 14:19
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Én egyszer voltam ilyenen, szívességből mentem el.

Nekem egy ocsmány francia manikűrt csinált a körmös sima körömlakkal, de csak az egyik kezemen.A másik kezemen japán manikűrt.Meg előtte egy sima manikűrt is, sajnos belevágott a bőrömbe. Ott ültem 2 órát, plusz ugye az utiköltségem is magamnak fizettem. Amint hazaértem le is mostam a produktumot.

Szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki járt már így. Ennek fényében nem gondolnám, hogy bármilyen ajándékot kéne vinnie a modellnek.

2020. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Ráadásul csak az egyik kezedet csinálhatja meg, sokan felajánlják, hogy otthon megcsinálják a másik kezet is, úgy már megérdemli a csokit.
2020. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Attól függ,hogy otthon már magának csinált e körmöket.

Én voltam modell kb 2 éve. Mindkét kezemet megcsinálta, és egész szép lett. 1 helyen kellett otthon reszelővel kiigazítanom.

Ajándékot nem vittem.

2020. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon ügyes volt :) jár a csoki :D
2020. szept. 11. 10:52
 10/10 A kérdező kommentje:

Ja, de 5 óra lett a vége, és 10 köröm. Élete első zseléje, és tényleg nagyon szép. A feladatban kért forma nem tetszett, itthon átreszeltem, de szép, stabil körmöket kaptam, amivel már tudok mit kezdeni.


Semmi olyat nem éreztem, amit a profiknál nem, szóval szerintem nagyon ügyes lesz ő, jól bánik a kezekkel.

2020. szept. 11. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!