Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A géllakk melyik összetevőjétő...

A géllakk melyik összetevőjétől viszkethetek?

Figyelt kérdés
Hónapok óta géllakk van a körmeimen, mindig ugyanazok a termékek kerülnek rá és eddig nem volt semmi. Most készült egy új és enyhén viszket pár ujjam de nem jött ki kiütés. Ez miért lehet? Hisz ugyanazokkal a termékek kerültek eddig is a körmömre.

2020. szept. 15. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Simán lehet allergiás reakció. Nem feltétlenül 1-2 használat után jön ki, megjelenhet később is.


Viszont az, hogy szerinted ugyanazokkal az anyagokkal készült egyáltalán nem biztos. Lehet hogy másik nail prep, primer vagy bőrolaj volt (attól, mert ugyanolyan az üvegcse, simán lehet más az összetétele). De pl egy piros és egy kék géllakkban sem ugyanazok az anyagok vannak.

2020. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez ki tud maradni? Mert párszor csináltam magamnak is mert egy körmös barátnőm megtanította a helyes lépéseket és mikor én készítettem akkor sem volt semmi. Most valamiért viszket, és nem értem hogy akkor eddig miért nem volt ilyen.
2020. szept. 15. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Az allergia akkor jelentkezik, mikor aszervezet telítődik egy adott anyaggal. Azért nem volt korábban tüneted, mert nem volt még gondja vele a szervezetednek. A pohárból is akkor folyik ki a víz, mikor tele van.

Miket használsz?

2020. szept. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én a pearl nails termékeit használom és led lámpám van.
2020. szept. 16. 08:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2020. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A gummy base és a fiber base gelt használtam idáig. Hétfőn készült el a körmöm és még ma is viszketett kicsit, azt hittem elmúlik. Le kéne szednem és pihentetnem? Nagyon nyugtalanító ez a semmiből jött viszketés.
2020. szept. 17. 03:27
 7/8 anonim ***** válasza:
A köröm elhalt szaru... Nem pihen...de az lesz a legjobb, ha hagyod az otthoni géllakkozást.
2020. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát most a egy ideig hagyom, félek hogy nehogy a vakarózástól kiütéseim legyenek szóval leszedtem. Szomorú vagyok miatta, de nem kockáztatok.
2020. szept. 17. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!