Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercinget lovettem mar...

Helix piercinget lovettem mar 9 honapja. Nem volt eddig vele gondom. Most kicsereltem az ekszert egy vastagabb szaru ekszerre es borzasztoan begyulladt,bedagadt es most mintha vadhus is nott volna melle. Valami otlet a kezelesere szakertoktol?:D

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Octenisept. Ez egy fertőtlenítő spray, patikában kapható, piercingekre a legjobb választás.

Ezen kívül még ha szeretnéd valamivel ápolni, akkor a tengerisó oldatot tudom javasolni, ez annyi, hogy előzőleg felforralt vízbe teszel némi sót (pontos receptem nincs, de én egy pohárnyiba kb. egy mokkáskanálnyit szoktam tenni), és aztán ezzel törölgeted napi többször, ez is szépen megnyugtatja, leviszi a gyulladást.

Viszont így ismeretlenül is könyörögve kérlek, hogy soha többet ne lövess semmilyen piercinget, mindig menj el rendes piercingeshez, akkor is, ha drágább. Hidd el, sokkal kevesebb gondod lesz velük, gyorsabban gyógyulnak és még esztétikusabbak is lesznek, na meg nem kockáztatod vele azt, hogy megreped a porc a füledben.

2020. szept. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, megprobalom! :) sokat gondolkodtam rajta hogy lovessem-e, vegul mellette dontottem, mondjuk hozza tartozik hogy van egy szurt targusom es sajnos azzal is megszenvedtem, ugyhogy rossz tapasztalatokbol indultam ki :D
2020. szept. 18. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit az elso irt. Plussz ami nekem a huskinovest meg a gyulladast leviszi kb 2 nap alatt, az a tiszta teafaolaj. Probaltam vizzel higitva, ugy semmit sem er. Csak tisztan. Van tobb helixem is, meg tobb fele piercingem, ugyhogy tapasztaltom az van.
2020. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. febr. 4. 11:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!