Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya az arcom?

Nagyon csúnya az arcom?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék magamról képet feltölteni ide, úgyhogy megcsináltam magam Sims 4-be.

Nagyjából így nézek ki:

[link]


Nagyon elálló füleim vannak, vörös hajam és világoskék szemem (sajnos a Simsbe a világos kék szemek nagyon ijesztők). Egy csomó anyajegy van az arcomon, legalább 5-6 és annyira feltűnő, mint a sim-en. A fogaim viszonylag egyenesek, de azt hiszem mélyharapásom van.

Valami ilyensmi:

[link]


Tervezek vele elmenni fogászatra, de még nincs rá keret. Ezen kívül az orrom is elég görbe és a szemeim is olyan gülük. Nem úgy mint Momo-nak, de azért eléggé kiguvadnak.



2020. szept. 20. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos lehetsz. Anyajegyekèrt nem vagyok oda, de a többi ok. 32/N
2020. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem adnék ilyen (természetes) vörös hajért és kék szemekért! Nagyon ritka, szerintem különleges és szép.

A füledet, ha tényleg zavaró, meg tudod majd műttetni, egy barátnőm is megcsináltatta, azt mondta, nem nagy dolog. Az anyajegyek szerintem nem vészesek, ha kicsik, nekem is van az arcomon 2, egyet régen leszedettem, mert az nagyon nagy volt.

A fogaidat nézesd meg egy fogszabályozással foglalkozó fogorvossal, kell-e valamit tenni vele. Ha amúgy szabályosak, az szuper.

A többit majd megtanulod elfogadni, gondolom, még nagyon fiatal vagy. Tinikoromban én is nagyon kritikusan szemléltem a külsőmet, de a környezetemből sok pozitív visszajelzést kaptam, így végül rájöttem, hogy nem is vagyok olyan csúnya, mint ahogy gondolom. Próbáld meg az adottságaidból kihozni a legjobbat, és a pozitív tulajdonságaidra koncentrálni (pl. a gyönyörű hajadra).

Ha olyan vagy, mint a képen, akkor szerintem egyáltalán nem vagy csúnya.

2020. szept. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az hogy nagy szemed van nöies és szép szerintem, jobb mintha extra pici japán tipusu szemeid lennének, mélyharapást kezeltetni kell mert nem egészséges, eláló füll esetleg műtét ha nagyon zavar.

Amugy hogy lehet Momohoz hasonlitani magad csak azért mert nagy szemed van? Hany eves vagy 13?

Ne nyavajogj hanem sminkeld ki magad csináld meg a hajad és óltózkódj úgy ahogy akarsz.

2020. szept. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is elállnak a füleim, csak én fiú vagyok... Szívesen megismernélek. A leírtak alapján szimpatikus vagy. ^^ Nem tudok valamiért Üzenetet küldeni, pedig szívesen írnék... :( 24/F
2020. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elálltak a füleim, 10 éve megműttettem. Azóta OK.
2020. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!