Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Industrial piercing segítség+t...

Industrial piercing segítség+tapasztalatok. Valaki tud pár "hacket" vagy tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Szóval ma csináltattam az industrialomat. Nem ez az elsö piercingem, van még két hélixem ezen kívül, azokkal sosem volt baj, már meggyógyultak. Akiknek VAN industrialjuk azoknak milyen trukkok valtak be illetve milyen nagyon fontos dolgot tudnátok mondani amire oda kell figyelnem?

2020. szept. 22. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ne aludj rajta, ne áztasd ki, fésülködésnél nagyon figyelj, ne akadjon bele hajkefe/fésű, mert nagyon kellemetlen tud lenni és a gyógyulásnak is árt. Ugyan ez igaz a bebújós ruháknál-pulcsiknál, ne akadjanak bele. Kezeld rendesen és rendszeresen. Hajad ne tekeredjen rá a golyóknál, mert nagyon be tud gyulladni egy éjszaka alatt is (alvásnál tűzd fel a hajad, nappal is úgy hord, hogy tudjon kellően szellőzni). Sisakos/bukósisakos tevékenységeket fél-egy évig mellőzd. Télen max olyan sapit hordj, ami nem nyomja (első tél). Ápolás előtt moss kezed és ápoláshoz használj fülpiszkálókat. Ápolni a legjobb octenisepttel, de ha pukli nőne rá, akkor patikai hidrogén-peroxid oldattal, vagy hyperol tabival. Lesz vagy egy év, mire rendesen meggyógyul, addig nem nagyon érdemes cserélgetni az ékszert, utána is titán a legjobb bele, de vásárlás előtt győződj meg, hogy kellőképpen hosszú.

Nem tudom, kihagytam-e valamit, de jó gyógyulást vele, macerás ékszer, de megéri :D

2020. szept. 23. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Első válasz tökéletes, nem tudok mit hozzátenni 😀

Peace

2020. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!