Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök szőr folyamatosan...

Szemöldök szőr folyamatosan nő, nem tudom ezen a területen lehet elektrolizíst alkalmazni? elvileg az egy végleges eljárás. Hogy ne nőjön tovább, nagyon rendezetlen,27 éves férfi vagyok.

Figyelt kérdés

2020. szept. 24. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Az elektrolízis egész más, mint amire gondolsz.


De ettöl eltekinve is, az elektromos szöreltávolítás eltávolítja a szörszálakat, nem megrövidíti vagy nem megállítja a növekedést, hanem egyszerüen eltünteti.

2020. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetesd rendbe kozmetikussal. Esetleg vág a hosszából is, ha az zavar, de ha egy picit igazít a fazonján, már az is nagy változás lehet látványban.
2020. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj hogy kozmetikus nyúlt hozzá és azóta nem győzni rendbe hozni mert ott ahol kiszedte ott mindig Nina szőr, és ez miatt igénytelen az összhatás. És nagyon zavar.
2020. szept. 24. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:
A szemöldökömnél én szoktam alkalmazni egy nagyon egyszerű megoldást. Ami nem más, mint a hajam és a szakállam esetén is: rövidebbre nyírom, géppel.
2021. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mindig nő a szőr. Ez ilyen. Borotválkoznod sem elég ötévente, ha nem akarsz szakállat :) De ha a kozmetikus szép formát alakított ki, azt egy ideig szinten tudod tartani magadnak. Annyi a titok, hogy az azon kívül eső szálakat eltávolítja az ember, pl.csipesszel.
2021. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem csak nekem sajnos olyan hogy ha előző nap le borotválom akkor másnapra már lehet megint mert már kezd szűrni olyan gyorsan nő
2021. szept. 8. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!