Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szem alatti karikákat...

A szem alatti karikákat hogyan lehet eltűntetni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, mégis egy csomót öregítenek az arcomon a karikák, és szerintem ez genetika. Arcmasszázzsal eltűnnének talán? (És légyszi ne írjátok, hogy sminkkel el lehetne, mert attól még ott vannak)

2020. szept. 26. 19:37
 1/2 anonim válasza:

Nekem is ilyen problémám van. Néztem utána pár tippek, ezeket mondom el. Igazából még nem próbáltam ki szóval nem biztosak. Viszont először is igyál meg egy másfél litert (egyszerre, de azért ne úgy hogy hányingered legyen).

Így feszesebb lesz a bőr ott.

Főzz le egy kis kávét majd ezt cukrozd be, ezzel kendd be a szemed alatt. Azért hogy kicsit megduzzadjon és ne legyen beesett az a rész.

Utolsót idézem:

"Csavarjunk tüllkendőbe egy kevés,nyers reszelet burgonyát vagy egy szelet kivit.Tegyük a pakolást 15 percre a bőrre.Itassuk fel a nedvességet." Gondolom én itt egy kicsit fel kell vizesíteni.

Remélem tudtam segíteni és tényleg jók ezek (én nekem is fontos lenne😂)!

2020. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget☺️
2020. nov. 20. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!