Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Másnak is kivörösödik a szeme...

Másnak is kivörösödik a szeme szempilla rakatás után?

Figyelt kérdés

Tegnap délután rakattam 3d-s szempillát. Utána vörös lett a szemem, azt mondta a csaj hogy ez normális. Igen ám de éjszaka arra keltem, hogy könnyezem, és nagyon piros (főleg a bal, az az érzékenyebb).

Nem értem mi lehet a baj, elvileg hypoallergén ragasztót használt, alátét is igazítva lett, mégis ez történt...

Sajnos anno ezért nem csináltattam többet egy csajnál de akkor azt hittem, hogy gagyi termékekkel dolgozott. De ez akinél voltam, tuti nem.

Lehet hogy nekem nem bírja a szemem ezeket a pillákat? :(



2020. okt. 16. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy nem bírja. Viszont azt írtad, hogy hypoallergén ragasztót használt. Elviekben nem kellene így gondot okoznia. Fenntartom azt a lehetőséget, hogy nem jó szakemberhez mentél. Manapság mindenki pillázik, körmözik. Az is aki nem ért hozzá. Nekem már a hatodik körmösöm van, mert nem tudnak normális körmöt csinálni, hibá tizenezreket hagyok ott. Ugyanez pillásnál is.
2020. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*hiába
2020. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Első felrakásnál nekem is így volt, 3-4 napig könnyeztem, édesanyámnak detto. Hozzá kell szoknia a terheléshez a pilláknak, ha nem dagad és viszket akkor valószínű nem allergia.

Nekem azt mondta a pillás legközelebb nyugodtan csepegtessek bele, de többször nem fordult elő.

2020. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem viszket és hálisten nincs bedagadva, csak picit szúr és vörös. Olvastam hogy a ragasztó gőze is irritálhatja felrakásnál, illetve az alátét.

Remélem 1-2 nap és elmúlik...

2020. okt. 16. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem normális ha piros utána a szem. Látatlanban pedig nem lehet megmondani, hogy a gőz csípte meg, vagy az alátét vágta meg, de mivel igazítani kellett, így arra tudok gondolni, hogy az alátét, de az sem kizárt, hogy mind a 2, a gőz is az alátét is.

Szemcsepp ilyenkor, és hamar elmúlik.

De lehet más is, ha pl zselés álátétet használt a vízvonalhoz, nem pedig tapaszt, akkor a zselé is bele oldódhat. Színtelen, csak érzed, hogy irritál. Láttam már ilyet is sajnos.

2021. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!