Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki kövér, az ne fogadja el...

Aki kövér, az ne fogadja el magát, hanem fogyjon le? 19/l

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy kötött ki az utolsó előtti magyar óra ott, hogy az osztálytársnőm szerint a kövér, nem hivatalos és hivatalos modelleknek is nem kéne reklámozniuk magukat és elfogadniuk ahogy kinéznek, hanem igenis fogyjanak le.


Nos, sajnos én se vagyok vékony, távol állok a vékonytól, viszont még ott nem tartok, hogy lefolyjak a székről. Konkrétan utálom a kinézetemet, a testemet, csak azért adok hálát, hogy minden végtagom megvan és megfelelően működnek. Néhány éve és kb egész általánosban azt hallgathattam kedves osztálytársaimtól, akiknek nem tűnt fel, hogy ez nekem fáj lelkileg, ha nem lett volna elég az otthoni gond, ami miatt ettem, mert evésbe fojtottam az érzéseimet, az egész helyzetet, ami csak tíz év múlva ért véget.


Aztán jöttek a megerősítések, hogy nem, nem igaz, a bátorítások, szakmai gyakorlat során néhány 70 felettitől leánykérés, illetve a postán egy bácsi ajánlgatta az unokáját, de ezektől akkor se éreztem magam magabiztosabbnak, pláne a szemüveges bácsiktól, akik szerintem szemüveg nélkül nem látnak tisztán.


Mélyen bennem maradtak az osztálytársnőm szavai, ezért szeretném itt olvasni, kinek mi a véleménye az ő véleményével kapcsolatban: igaza van vagy nem.


2020. okt. 16. 19:05
1 2
 11/14 Metionin ***** válasza:
100%
Itt az a kérdés, hogy téged zavar-e a túlsúly vagy nem. A kérdés alapján láthatóan zavar. Ez dönt. Ha nem zavar, akkor vállald ami ezzel jár testileg, egészségügyileg, lelkileg. Ha pedig zavar akkor fogyj le és vállald azt ami azzal jár. Te döntesz.
2020. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%

Elfogadni azt kell,amin nem lehet változtatni.

Ha vak vagyok,nincs mit tenni.Nem múlik rajtam.Ezt adta a sors,ezzel kell élnem.

Ha kövér vagyok,és nem érzem magam jól,akkor megteszek mindent,amit lehet,hogy javítsak magamon.Nem kell elfogadnom,mert nem egy életfogytig tartó, állandó állapot.

Csak rajtad múlik,senki máson.

2020. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A legfőbb gond a mentalitásoddal van.

Ha valaki rosszat mond rólad, úgy tiszteled a véleményét, mintha valami isten mondta volna. Aki meg jót mond rólad, azt 10 másodperc alatt elfelejted. Ez a baj, nem a súlyfelesleg.

2020. okt. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha idősebb korodra nem kezdesz valamit a súlyoddal, sokkal több lesz az egészségügyi problémád, mint ami amúgy lenne. Ez ellen akkor már nem fogsz tudni mit tenni. Nem kell egy vékony modellnek lenni, ha nem akarsz, de az étkezésedre figyelj oda, mert később fogod meginni a levét.
2020. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!