Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, hogyha egy lánynak bele van vágva egy csík a szemöldökébe?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy ez még férfinek is nagyon ciki.
2020. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem szép.
2020. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Már 20 éve is gáz volt, most már "kicsit" divatjamúlt is.
2020. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Semmi, mert nem érdekel olyan szinten, más kinezete, hogy negatívan ítéljem meg. Ha neki ez tetszik, akkor ez tetszik. Semmi nem ciki, mindenkinek más jön be. Ennyike.
2020. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Elég fiús. Mondjuk a lány stílusától is függ, van amihez illene.
2020. okt. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Megkérdezhetem, miért lettem 0-ra pontozva, ha a kérdező véleményeket kérdezett?? Csak mert nem érzem szükségét ugyanolyan megkeseredett módon szapulni valamit, ami nektek nem tetszik? :D Gratulalok, elértétek az ovis/mogorva vén szatyor szintet.
2020. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
#6 Akkor én meg megkérdezhetem miért érezted szükségét leírni, hogy neked erről semmilyen véleményed nincs, meg hogy téged nem érdekel más kinézete, mikor még te is leírtad hogy a kérdező véleményeket várt? Ha ilyen pontagyú vagy hogy nem érted ezek után miért pontoztak le, nehogy már még te gratuláljál másnak.
2020. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Az is egy vélemény, hogy semlegesen tekintek erre a dologra. Amit írtam, elég nyilvánvalóan ezt jelenti. Utána jobban is kifejtettem a gondolatom, ami meg clearly egy vélemény. Gondolkozz, mielőtt potagyúnak nevezel valakit.
2020. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

Hogy vajon miért lehet, vagy mit akar mutatni, mondani vele. Akár lány, akár fiú, mindegy.

Volt egy osztálytársam, neki volt ilyen, mert nekiment valami kőfalnak biciklivel, és egy kis csíkot borotváltak a szemöldökébe, hogy összevarrják.

2020. okt. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minek?
2020. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!