Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy felnőtt...

Szerintetek gáz ha egy felnőttnek kitűzök vannak a táskáján?

Figyelt kérdés
Sziasztok, dolgozó nő vagyok jelenleg és nagyon szeretem a jelenlegi táskámat amibe szinte minden belefér. Rózsaszín és vannak rajta kitűzők. Nem sok olyan 4 nagyobb ami japánra emlékeztet. Nagyon jól feldíszítettem a táskámat, régebben néhány öregasszonynak is megtetszett a színe, meg a lógó díszecske. De valamiért néha elbizonytalanodok miatta, hogy mit gondolhatnak, hogy miért visel a táskáján kitűzőket? Bár úgyse tudja senki, hogy épp én hova tartok, meg eléggé fiatalnak nézek ki így lehet nem is kéne foglalkoznom ezzel. Inkább munkahelyen van ez néha, bár az is egy uncsi gyár ahol szinte senki nem figyel a másikra, hogy most mi van épp rajta. Más táskáim nem adtak ilyen komfortot mint ez a mostani. Valamiért még mindig érdekel, hogy mit gondolnak mások pedig nem kéne. Vagy toljak egyszerűen mások véleményére és hordjam úgy a táskám ahogy akarom? Mások is vannak így néha, hogy ilyen apróságokon idegeskednek? Van pár barátnőm akiknél szintén láttam ilyen kis kitűzőket így kicsit megnyugtatott.

2020. okt. 20. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem gond ez . Nekem nem.
2020. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kirándulásokon is láttam pár felnőttnek a táskáján is ezért is furcsálom hogy ilyeneken fennakadok :D...pedig nagyon kialakítottam a nézetét a táskának, minden passzol.
2020. okt. 20. 20:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, szerintem menő
2020. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lena7 ***** válasza:
100%

Én szoktam nézegetni a kitűzőket amik a táskákon vannak. Sok mindent elszoktak árulni a gazdájáról

Szerintem nem rossz dolog.

Ha tetszik neked, akkor hagyd igy

2020. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én is szoktam nézni őket, főleg ha ilyen anime, japán témájú :D.

FŐleg tinilányoknál láttam, de idősebbeknél is észrevettem.

2020. okt. 20. 22:03
 7/12 Lena7 ***** válasza:
Igen, tiniknél szokott leginkább anime/japános kitűző lenni, viszont én már több 25-30 as emberkén is láttam. Szerintem nincsen probléma vele.
2020. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Engem meg amúgy is tininek néznek, mert senki nem hinné el a koromat ott helyben :D.
2020. okt. 20. 22:16
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jópofa. És nem kötött korhoz.
2020. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem ciki, sőt! Tök menő!
2020. okt. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!