Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hová fajulhat ez még? Tényleg...

Hová fajulhat ez még? Tényleg a férfiak többsége így gondolkozik?

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam egy cikket Palvin Barbiról és volt alatta egy komment aki majdnem minden téren csak dícsérte, de kijelentette azt hogy nem szép mert dagadt

Ez nem is vészes még, mert mindenkinek meglehet a véleménye

De az lesokkolt hogy rengetegen egyetértettek vele

Szóval Palvin Barbara már túlsúlyosnak számít a magyar férfiak egy nagy részének?



2020. okt. 23. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy számít annak, aki ilyet mond az teljesen hülye. A modellek között, akik általában a kifutón jól bevált anorexiás formát hozzák,hozzájuk képest számít természetesebb, nőiesebb alakúnak.Ha fölszedne még plusz tíz kilót akkor sem lenne dagadt vagy elhízott távolról sem. Amúgy sok férfi teljesen odavan a nőiesen telt formákért, ahogyan én is,ez indít be, ez izgat fel, az pedig hogy az ízlésem mennyire van összhangban az aktuális divattrendekkel az egy kicsit sem érdekelt sohasem és nem is fog ebben biztos vagyok. Az ember ne a külvilágnak akarjon megfelelni a párválasztással hanem a saját szívét, vágyait kövesse mert akkor lesznek boldogok mindketten a párkapcsolatban.Persze megvan az a réteg is férfiak között akik a vékony sportos nőkért lelkesednek, meg azok is akiknél minden a külsőségekről szól és díszletként használják a nőket. Náluk a Rolex óra mellé kötelező kiegészítő a karcsú, modellalkatú és csakis fiatal bombanő.Ez van, nem vagyunk egyformák.
2020. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

[link]

[link]

[link]

Rengeteg ilyen cikk van, évekkel ezelőtt is olvastam egyet a Cosmopolitan oldalán, Az én véleményem az, hogy átlag embernek nagyon csinos, de tényleg vannak olyan fotói, amin van rajta egy kis felesleg. Ez van. Én is láttam már olyan képet róla, amin modellhez képest "kövér".

2020. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon szép alakja van. De modellnek tényleg vastagabb a megszokottnál. Érdekes az első cikk, amit az előző válaszoló linkelt, én alacsonyabb vagyok, és a súlyom is több, de valahogy magamat pl vékonyabbnak látom mégis mint Barbit. Meg a méretei is furák, tényleg az egy 60as derék? Sokkal vastagabbnak tippelném. Olyan "asszonyos" alakja van, de abszolút a jó értelemben. Csak a modellek között nem ez a megszokott.
2020. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!