Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik szebb nő mint Ariana...

Létezik szebb nő mint Ariana Grande?

Figyelt kérdés
Szóval szerintem ő a jelenlegi legszebb nő a földön. Szerintetek ő vagy más ember? Ha más akkor ki?

2020. okt. 23. 15:55
A kérdező szavazást indított:
Ő a legszebb
Nem ő a legszebb
Csak egy felkapott átlagos nő
A melletted ülő barátnőd a legszebb😂
74 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Smink, póthaj, profi fotó, felvétel nélkül tök átlagos. A nagyon széptől messze van.
2020. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 de akkor szerinted ki az aki tényleg szép?
2020. okt. 23. 16:32
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Sokan. Itt az utcán végigsétálva is látok szépet.

Ismert fiatalok közül pl. Palvin Barbi. Igazi a haja, smink nélkül is szép, természetes. De vannak sokan mások is.

2020. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Az biztos, hogy szép. Nekem viszont úgy nem tetszik, hogy egy barna Barbie babára van kikerázva.
2020. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

Szép lány, de számomra nem ő a 10/10-es


Nálam ő 10/10-es nő:

[link]

2020. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem pl Miranda Kerr, Demi Lovato, Selena Gomez és Caiba Heine (H2O Rikki) jobban tetszik.
2020. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Szép nő Ariana, de számomra sem ő lenne a tökéletes nő.


Nekem inkább Doja Cat és Demi Lovato tetszik a mostani zenészek közül, ha közülük kellene választani.


Alapból hírességek közül pedig Gal Gadot pl.

2020. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

A plasztikai műtétek sorozata, stylist, fodrász, ötven kiló vakolat bárkiből jó csajt varázsol. És a szépség is relatív még mindig.

Igen, bevallom, van egy elég erős szexuális kisugárzása a megjelenésének. Jól fésült haj, érzékien meghúzott tusvonal, dús, nedves hatású ajkak, filigrán alkat, falatnyi, elég fantáziadús ruhadarabok... Szóval igen, meg kell hagyni, én speciel, női szemmel dekoratívnak tartom.

Emberileg viszont nagyon nem szimpatikus. Infantilis, ugyanakkor nárcisztikus és arrogáns személyisége van.

2020. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a bajom az ilyen kérdésekkel, hogy biztos én vagyok ilyen szerencsétlen, de sajnos egyetlen sztárt sem láttam még reggel a parkban kutyát sétáltatni vagy bármilyen hétköznapi helyzetben. Az a szép, aki ezekben is az.

Sminkkel, plasztikázva, (agyonretusálva), stylist által felöltöztetve bárki lehet nagyon jól kinéző, de ez nem a valóság.

2020. okt. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
82%
Igen létezik. Mindenkinél létezik szebb. Bár cuki kislányos típusból nem tudok mondani. Igaz, a legtöbb 27 éves nő nem arra törekszik, hogy úgy nézzen ki mint valami óvodás. 21-22 évesen még jól állt neki, akkor még természetesebb is volt sokkal, mostmár viszont túlzottan megcsinált. Ha nem szigorúan ez a smink és haj van neki, akkor már teljesen más a nő, teljesen átlagos. Ami most van neki azzal nőiesebb de már nem olyan szép.
2020. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!