Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nemiszerv borotválásához...

Nemiszerv borotválásához kérhetek tippeket?

Figyelt kérdés

Eddig 3x futottam neki. De ha leszedtem utána borzasztóan viszketett, már megörültem tőle. Hintőporoztam, krémeztem, olyan bugyit hordtam ami elvileg jó, de semmi hasznuk nem volt.

Lányok, ti mit csináltok, hogy nem viszket nektek?


2020. okt. 23. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Fiú vagyok, de remélem nem sértődsz meg a válaszon.

Növekedési iránnyal megegyezően húzd a borotvát, ne száliránnyal szemben. Úgy nem is pattog ki esetleg, bár nem lesz annyira sima az eredmény, de sokat tud számítani. A hintőpor is jó elvileg, meg a krém, de ha érzékeny a bőröd a technikán is sok mullik.

Valamint esetleg fürdés után csináld, akkor is jobb tud lenni.


(Rengeteg lánnyal beszéltem már a témáról, szóval az ő tapasztalataikat írtam le)

2020. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Gyantazom. A borotvalas ott ilyen. Viszket, szúr, bök. Kell a francnak, amikor mar aznap borostas vagyok.
2020. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszoló tanácsát fogadd meg.
2020. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Ha érzékeny a bőröd, úgyis ki fog pattogni. Nemtől függetlenül ez van.

Gyantáztasd le, vagy vegyél egy otthoni IPL gépet.

2020. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A borotvát én sem bírom. Van egy epilátor gépem aminek van egy ilyen "hajnyíró" feje is. Azzal szoktam.
2020. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!