Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Philip Lumea advenced?

Philip Lumea advenced?

Figyelt kérdés
Nektek bevállt? Vásároltam nem rég egy ilyen gépet eddig 2 kezelésen vagyok túl. (Arcra használom, mert sajnos erős szőrzet van nő létemre pedig eü-leg minden rendben) szóval eddig semmi változást nem látok, kicsit félek, h semmi haszna nem lesz, mert sok helyen láttam h már látják a változást. Leírnátok a tapasztalatokat? Mennyi idő után ismétlitek, előtte borotva? Mennyi idő után látszott az eredmény meg úgy mindenre kíváncsi vagyok😊 köszönöm!

2020. okt. 23. 21:15
 1/2 anonim válasza:
46%

Szia!

Én lábon, bikinivonalnál, alkaron és hónaljnál használom. Nekem már az első használat után látványosan kevesebb lett. Én hetente használom nagyjából, eddig 5 alkalommal használtam és sokkal ritkább és gyengébb, halványabb szőr nőtt vissza. A hónaljamon látszott legkevésbé, mert ott eddig borotváltam pár naponta , emiatt sűrű volt és sötét.

Én a dm-ben szoktam venni szőrtelenítőkrémet, és utána használom a gépet. Én kétszer szoktam végigmenni rajta 3-mas fokozaton. (bikinivonalnál 2-es). Én szeretem.

2020. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy régebbi lumea van, hónaljamon és intim részen használom. Alig nő szőr, de 3-4 hetente villantani kell. A köztes időben 2-3 naponta borotválom. Teljesen jó, nem pattogok ki.

Nekem kb. 4 alkalom után kezdett látszódni a hatása, villantások között legalább 2 hetet várni kell. A szőrtüszők természete miatt felesleges gyakrabban kezelni.

2020. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!